Skocz do zawartości
tongpo7

Problem z google "Nasze systemy wykryły nietypowy ruch"

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Kilka dni temu pojawił się u mnie dziwny problem.

Co jakiś czas, gdy wpisuje coś w wyszukiwarce google pojawia się komunikat :

"Informacje o tej stronie

Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. Ta strona ma na celu sprawdzenie, czy to rzeczywiście Ty wysyłasz żądania, a nie robot. Dlaczego tak się stało?"

Poniżej jest jeszcze adres IP, godzina wyszukiwania (2h różnicy) i link do tego, co wpisałem do wyszukiwarki. Jest okienko captcha do zaznaczenia ptaszka, jak to zrobię wyszukiwarka wraca do działania.

Dzieje się tak na kompie podłączonym kablem i na jednym z telefonów, kiedy działa na wi-fi. Przez wymuszony homework działa teraz u mnie sporo nowych urządzeń na wi-fi ale nie występuje taki problem. Szukam różnych powodów, do głowy przyszło mi nawet, że od niedawna zacząłem korzystać z Netflixa. Przez ostatnie burze, które nawiedziły moje miasto a akurat nie było mnie w domu- dla spokoju wyłączałem prąd (stara szkoła rodziców:P) może to jest powód, że często resetował się modem/router?

Korzystam z AVG, robiłem skany Malwarebytes, Rogue Killer, ADWCleaner. Wykryło jakaś wtyczkę z AVG dedykowana do przeglądarki, usunąłem. Oprócz tego conhost.exe, że niby jakiś trojan, usunąłem ale problem niestety nie zniknął.

Czytałem jakieś starsze zapytania w necie, ludzie piszą, że po jakimś czasie to samo znika, inni że trzeba się odezwać do dostawy internetu.

Macie jakieś pomysły? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...