Skocz do zawartości
raf93278

Jaka grafa zamiast GTX970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Planuję małą modernizację PC. Będę wymieniać GTX 970 (to aktualnie wąskie gardło) i dokupię RAM.
To moje podzespoły:

GA-Z97x-Gaming 3
Intel Core i5-4690K  (BX80646I54690K)
SilentiumPC Grandis XE1236 (SPC099) 
G.Skill F3-2133C9D-8GXL                 
Gigabyte GeForce GTX 970 OC, 4GB GDDR5 
Corsair TX650M V2 80 PLUS Bronze, ATX 650W, EU version.

Dysk ssd


Procek w taktowaniu mam ustawiony na 4,5  GHz, wiec nie ma potrzeby go zmieniać. MOBO nie zmieniam.
Moja prośba brzmi: proszę o podanie mi nazw wszystkich kart graficznych, które będą pasować pod płytę główną i zasilacz (oczywiście wszystkie karty lepsze od 970,980). Proszę podać też te, które np. nie są już sprzedawane w sklepach. Zawsze pozostaje mi kupienie używanej. 

Starałem się znaleźć kartę przez  konfigurator, ale nie ma już tych podzespołów.
Zamierzam kupić najlepszą możliwą pasującą pod mój zestaw, bo jak zabraknie karty to będę musiał wymieniać prawie wszystko.   

Zastanawiam się nad modelami GeForce serii 10

Z góry dziękuję za pomoc. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych to GTX 1660 Super  to max co ja bym parował z tym procesorem.
A z używanych to celował bym coś GTX 1070TI .
Jak nie spieszy Ci się z zakupem zaczekaj na nową serię kart wtedy może coś w cenach drgnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, raf93278 napisał:
 

rocek w taktowaniu mam ustawiony na 4,5  GHz, wiec nie ma potrzeby go zmieniać. MOBO nie zmieniam.
Moja prośba brzmi: proszę o podanie mi nazw wszystkich kart graficznych, które będą pasować pod płytę główną i zasilacz

 

Pod tą płytę główną podepniesz każdą nową kartę i będzie działać. Także z kartami RTX nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...