Skocz do zawartości
rafal328

AIDA64 Extreme - nie pokazuje temperatur i wentylatorow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem z Aida, otoz nie pokazuje ona wszystkich temperatur oraz zadnych wentylatorow poza tymi w karcie graficznej. Wersja jest najnowsza i oryginalna. Co moze byc tego przyczyna? Wszystkie wentylatory podpiete bezposrednio do mobo. Konfiguracja PC w stopce.

Dziekuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam!

Bez tytułu3.png

Edytowane przez rafal328

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna jest prosta. Program nie obsługuje jeszcze w pełni Twojego sprzętu. Musisz zobaczyć, czy nie ma wersji beta w której mogli już dodać płytę. Inne programy tego typu pokazują wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz!

HWMonitorPro pokazuje wiecej, ale rowniez nie wszystko...

Czyli zostaje tylko czekac na nowa wersje Aidy...

Nie ma jakiegos sposobu na przypisanie nazw do poszczegolnych wentylatorow? Mam ich 10 w obudowie i jak Aida obsluzy juz moja plyte, to nie bede w stanie polapac sie ktory to ktory, a tak, przypisalbym sobie np Przod dol, Przod srodek itp...

 

Aida w wersji Beta pokazuje tyle co HWMonitor, czyli plyta nie wysyla wszystkich danych? Wentylatorow powinno byc 10 + pompa z AIO jako jedenaste urzadzenie...

aidabeta.png

Edytowane przez rafal328

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...