Skocz do zawartości
Mateiso

Laptop do gier - 8500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, mam pytanko otóż potrzebuję laptopa do gier i filmów ( głośniki żeby były w miare dobre ) pracuję na statku i nie chcę wozić stacjonarnego komputera czy też konsoli więc padło na laptopa, myślę że do ok 8500zł znajdzie się jakiś przystępny laptop żeby bez lagów pograć w najnowsze tytuły nie na najnizszych ustawieniach. Laptop będzie non stop podłączony do zasilania więc na baterii mi w ogóle nie zależy ile ona wytrzyma, ekran najlepiej 17.3''. Nie za bardzo się znam na podzespołach ale z tego co zauważyłem to w tej cenie najczęstszym rozwiązaniem jest i7 9generacji i rtx 2060 / 2070. Chciałbym kupić coś czego za pół roku nie będe musiał wymieniać na nowy laptop tylko mi posłuży te 2-3 lata pozwalając na gre w większość nadchodzących tytułów. Klawiatura też raczej bez różnicy, większość gier (GTA, Wiedzmin, RDR2) ogrywane będą na padzie

Prosiłbym o polecenie jakichś konkretnych dostępnych modeli, to co ja znalazłem to

Asus Rog Strix Scar III  ( 2070 + I7-9750H + 32gb ram)

MSI GE75 (2070 + I7-9750H + 16GB ram)

Tak jak pisałem bateria nie musi trzymać nie wiadomo ile, będzie podpięty do zasilania, 17.3'', w miarę głośne głośniki jeśli jest taka możliwość ale nie musi być to mus.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...