Skocz do zawartości
munio1000

Nowi userzy z forum PCLAB [*] - witojcie

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Jako że PCLAB umar [*], a forum które tam było też pewnie umrze niebawem, może ludzie którzy przechodzą na purepc niechaj się przywitają z nową ekipą. A ja będę pierwszy. Może temat się utrzyma i wszystkim zobrazuje skalę ile osób się przeniosło. Sam się zaliczam do tej grupy, na pclab miałem ok 10 lat stażu. Ale przyszło nowe, zachodnie, czas się pożegnać ale i zarazem przywitać w nowym miejscu. Zatem - witajcie ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem napisać - nie ten dział ale kolego prędzej się zorientował .

Co do liczby osób które się tutaj przeniosą - ja jednym i drugim forum były osoby które uważały konkurencję za dno i metr mułu , więc tacy raczej tu nie przyjdą .

Część ma już konta na obu forach , część może założy ale z drugiej strony forum PPC jest dziś prawie martwe , coś się tylko dzieje w dziale dot. kupna nowego sprzętu , opcjonalnie jakieś tematy o problemach ze sprzętem od czasu do czasu wyskoczą .

PPC to trochę odwrotność PCL - portal jako tako działa a forum przymiera , odwrotnie niby było na PCL gdzie forum było aktywne ( do pewnego stopnia )

A przy okazji witam nowego usera na forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie raz zaglądałem na to forum w poszukiwaniu jakiejś opinii jakiegoś sprzętu, ale ogólnie jak stronę purepc jest w porządku, artykuły się pojawiają, ba komentarze "żyją" tak forum "martwe" w przeciwieństwie do pclaba.

Co będzie to czas pokaże.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, B@nita napisał:

Grunt, że axel springer tu nie sięga, może obejdzie się bez politycznej propagandy.

I oby nigdy ten szkodnik wszystkiego co polskie tutaj nie dotarł

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On 6/30/2020 at 9:58 AM, reyden said:

PPC to trochę odwrotność PCL - portal jako tako działa a forum przymiera , odwrotnie niby było na PCL gdzie forum było aktywne ( do pewnego stopnia )

Witam wszystkich. Byłem z  PCLabem od 2007 i pomimo ogromnego sentymentu, mam nadzieję że aktywność z jego forum przeniesie się tu. Nie widzę sensu żeby napędzać ruch dla "axel springer" - oraz wątpię w żywotność forum bez strony Głównej.

Dziś się zarejestrowałem! Forum mi się podoba, małe i kameralne. Główna jest wypas (nie zagladalem na PPC wcześniej) trochę mi starego PCLaba przypomina ? Pozdrawiam z Dublina!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za starych czasów było fajnie :) chociaż więcej czytałem niż pisałem. Nawet kiedyś kupiłem swojego highenda GeForce 6800 GT, który bezproblemowo szedł jako Ultra. Nawet załapałem się na pierwsze miejsce w ORB 3dmarka hehe No ale to stare czasy. Później niestety już zapał minął. Ale zawsze przeglądam stronę i forum nic nie pisząc, bo niestety wszystko poszło do przodu, a ja nie byłem na bieżąco. :)
Witam userow z pclaba.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2020 o 17:48, jonas napisał:

Ale będzie czad.

Obawiam się jonasie, że takiego czadu jak onegdaj, to tutaj już nigdy nie będzie

a szkoda, bo bardzo lubiłem to forum pomimo, że ono mnie nie za bardzo ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...