Skocz do zawartości
lockhed

Lublin & wentyle ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie czy w tym pieknym ;) miescie Lublinie mozna kupic jakies rozsadne wentyle (zalman, thermaltake, spire) ?

Bo bytalem w 2-3 sklepach to za bardzo nie wiedzieli o co chodzi...

 

Oj cholera. Mialo pojsc do oslej... no nic to mam nadzieje ze mnie za to nie zlinczuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie znam jakies 15sklepów komputerowych i elektronicznych w którym możesz dostać wszystko co ci sie życzy , od najnowszych produktów wchodzących dopiero na rynek po takie żeczy jak wentyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam mam klopot w Bedzinie (zaglebie :) ) btw Lublin to wies moze dlatego niewiedza o co biega :D

Koleś nie podskakuj , i nie pisz takich żeczy, byłeś w Lublinie, byłeś w jakimkolwiek sklepie elektronicznym czy komputerowym, jak nie to nie pisz takich bzdur, mamy wiele sklepów naprawde z ludzmi którzy znają się na żeczy i którzy potrafią profesionalnie po koleżenśku doradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Maja i Fabrycznej jest ze 20 sklepów komputerowych. Nie wierze że nie ma w żadnym wentyli.

Moze jak pojdziesz to uwierzysz ? Najlepszy wentyl jaki znalazlem to CoolerMaster XDream za 65 PLN w COMP'ie. Return to samo, VICO - mniej wiecej to samo co w COMP'ie.

Do malych sklepow nawet nie zagladalem bo ostatnio jak wszedlem i chcialem kupic pamiec to kolo 10 minut szukal cos w kompie a potem mi powiedzial cene. Pytam czy maja teraz a ten "nie za 2 dni mozemy zciagnac"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wntyl to IMHO dostaniesz Titana. Niestety oznaczen nie pamiętam. Jest na łozyskach slizgowych i koszci jakies 16-17pln.

Popytaj tam gdzie mają Titany to pewnie Ci sciagną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jak pojdziesz to uwierzysz ? Najlepszy wentyl jaki znalazlem to CoolerMaster XDream za 65 PLN w COMP'ie. Return to samo, VICO - mniej wiecej to samo co w COMP'ie. 

Jest podobno sklep kolo LeClerca na Zana , chyba w tych nowych blokach gdzie XDream jest za 59. Ps.zobacz w sklepie na ulicy Miłej, boczna zamojskiej (tam kiedys widxzialem podobne wntyle)(1,5 roku temu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to jest ten sklep co myśle to jest on na przeciwko ZUS w tym nowym budynku. Mogą też być jakieś w Media Markt bo widziałem ze jakieś są ale nie wiem jakie.

Bylem w MM rowniez... maja wentyle ale to tylko do chlodzenia "zwyklych" prockow. Zadnych thermaltake'ow, zalman'ow, czy tam innych porzadnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj panowie

ja cala okolice fabryczna przeszedlem za shimem albo nie wiedzieli co to albo nie mieli :)

porzadnego coolera w Lublinie nie uswiadczysz co innego wiatraki sa roznej masci chocby w elktronicznym kolo Vico jak i wczesniej wspomnianym na Czechowie podobno najlepszy elektroniczny w Lublinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mamy wiele sklepów naprawde z ludzmi którzy znają się na żeczy i którzy potrafią profesionalnie po koleżenśku doradzić

Ale jak bylem w Lublinie w 2001 roku, i pochodzilem sobie po sklepach, to wszystkie ceny sprzetu komputerowego byly od 10% do 20% wyzsze 8O

Np. P3 1200 kosztowal ponad 200pln wiecej niz w tym czasie w gdansku.(dokladnej ceny niet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mamy wiele sklepów naprawde z ludzmi którzy znają się na żeczy i którzy potrafią profesionalnie po koleżenśku doradzić

Ale jak bylem w Lublinie w 2001 roku, i pochodzilem sobie po sklepach, to wszystkie ceny sprzetu komputerowego byly od 10% do 20% wyzsze 8O

Np. P3 1200 kosztowal ponad 200pln wiecej niz w tym czasie w gdansku.(dokladnej ceny niet)

Bo chodziłes do lewych sklepów,ceny są takie same,jak chcesz jeszcze taniej to trzeba zagadać z gostkiem w sklepie i jeżeli coś już w danym sklepie brałeś na wiekszą kwotę to ci spóści troche z ceny, tak że bedzie dużo taniej niż w GDAŃSKU.

(VICO, COMP) Różne sklepy w róznych latach maja różne ceny jedni lecą w dół żeby przyciągnać klijentów , inni w góre bo nałapali klijentów rok temu.Normalka.Muisz wiedziec gdzie w danej chwili brać.

 

A co do tych coolerków to ja was nie czaje, nie umiecie albo szukać albo gadać ze sprzedawcą, ostatnio w RETURNIE brałem : Titan Mint,Spire ,Thermaltake 4max, wszystko to znajdziecie również w Vico i inncyh sklepach. (Jesteście albo słabo zorientowani albo , nie macie języka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mamy wiele sklepów naprawde z ludzmi którzy znają się na żeczy i którzy potrafią profesionalnie po koleżenśku doradzić

Ale jak bylem w Lublinie w 2001 roku, i pochodzilem sobie po sklepach, to wszystkie ceny sprzetu komputerowego byly od 10% do 20% wyzsze 8O

Np. P3 1200 kosztowal ponad 200pln wiecej niz w tym czasie w gdansku.(dokladnej ceny niet)

bo Lublin to bogate miasto :wink: hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz nie podniecaj sie tak

z nami wszystko okej Lublin to niestety badziewne miasto nie obrazaj sie sam tu mieszkam ale jesli chodzi o zapotrzenie to jest kila

co to za problem dostac coolery takie jak Titan Mint,Spire

za to nazwy coolerow Thermaltake 4max nie znam :)

wez znalez jakies Zalmany albo cos lepszego a gdzie np dostaniesz akcesoria do overclockingu albo moddingu

w twoim Retrunie i Vico nawet shimow nie maja bo facio w Returnie mi powiedzial ze to nic nie daje :) posmialem sie mu w twarz i wyszedlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz nie podniecaj sie tak

z nami wszystko okej Lublin to niestety badziewne miasto nie obrazaj sie sam tu mieszkam ale jesli chodzi o zapotrzenie to jest kila

co to za problem dostac coolery takie jak Titan Mint,Spire

za to nazwy coolerow Thermaltake 4max nie znam :)

wez znalez jakies Zalmany albo cos lepszego a gdzie np dostaniesz akcesoria do overclockingu albo moddingu

w twoim Retrunie i Vico nawet shimow nie maja bo facio w Returnie mi powiedzial ze to nic nie daje :) posmialem sie mu w twarz i wyszedlem

Nie mówie że LUBLIN jest cudowny a przedstawiam prawde , nie widziałeś coolera Termaltake 4max to twój problem , jeżeli chodzi o shimy to znowu jestes w błedzie , bo to akurat w RETURNIE kupowałem kumplowi 2sztuki jakies 3 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie denerwuj sie

jak ja bylem W returnie gosc mowil mi ze ich teraz nie maja co nie zmienia faktu jak gosc mi je polecal :)

ale obzszedlem wszystkie czytaj wszytkie sklepy w okolicy i NIC

co do nazwy firmy najpierw sprawdz nazwe a pozniej sie wypowiadaj firma nazywa sie thermaltake a 4max to sklep intenetowy z tego co mi wiadomo

Ps nie che sie klocic masz swoje zdanie na temat zaopatrzenia w lublinie

jak dla mnie jest ono niewystarczajace szczegolnie jesli chodzi o sprzet dla oveclockera i moddera (chocby WC oraz high endowy sprzet) jesli chodzi o zwykly sprzet to moze byc ceny sa znosne tak powiedzialbym

ja swoja karte dosc egzotyczna musialem sprowadzac z legnicy sic

pozdrawiam Lublinian fajnie ze zobaczylismy ile jest osob z Lublina moze bedziemy mogli sobie cos pomoc w przerobkach i bojach z megaherzami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie denerwuj sie

jak ja bylem W returnie gosc mowil mi ze ich teraz nie maja co nie zmienia faktu jak gosc mi je polecal :)

ale obzszedlem wszystkie czytaj wszytkie sklepy w okolicy i NIC

co do nazwy firmy najpierw sprawdz nazwe a pozniej sie wypowiadaj firma nazywa sie thermaltake a 4max to sklep intenetowy z tego co mi wiadomo

Co do tego 4max to sory bo sam sie machnołem, myślałem o czymś innym.

 

Jeżeli chodzi o to że gostek w RETURNIE nie polecał ci tej płytki to się nie dziwie bo niektórzy z RETURNA to jelenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajno doczytaj mojego poprzedniego posta dodalem tam kilka milych slow :)

fajnie ze jest taki lubelski topic

bedziemy mogli tu wsadzac ciekawe sprawy

jakas okazja w lublinie badz fajne rzeczy za fajna kaske

jescze raz pozdrawiam Gargamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...