Skocz do zawartości
Lukhas

Jaka karta graficzna do 1000 zł? Bardzo proszę o poradę.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moja karta Asus GeForce GTX 980 Ti StriX 6GB umiera, w związku z tym poszukuję zamiennika. Nie chcę wydawać za dużo pieniędzy, interesuje mnie bardziej karta w przedziale 1000-1200, ale mogę wydać więcej jeśli faktycznie warto. Interesuje mnie NVIDIA.

Kartę chcę zamówić już dzisiaj, potrzebuję tylko porady. Widziałem na forum, że często jest proponowana karta Gigabyte GTX 1660 SUPER GAMING OC 6 GB, która aktualnie jest do kupienia za 1200 zł. Wymiary ma takie same jak moja obecna karta. Czy warto ją brać?

Jeśli tak to jeszcze dzisiaj chcę złożyć zamówienie. Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez Lukhas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta karta będzie dobra?

https://www.x-kom.pl/p/523945-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-gtx-1660-super-gaming-oc-6gb-gddr6.html

CPU: i5 6600K 
PSU: Corsair RM650x
MOBO: Asus Maximus VIII Ranger

@floyd szczerze mówiąc to wolę uniknąć używanych, nie wiem gdzie kupować i od kogo, na co zwracać uwagę itd.. a kartę chcę zamówić jeszcze dzisiaj, akurat niestety to jest bardzo pilna sprawa dla mnie.

Edytowane przez Lukhas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanę raczej przy Gigabyte GTX 1660 Super Gaming OC 6 GB GDDR6. RTX jest 400 zł droższy i wykracza poza budżet, a 1660S i tak jest lepsza niż moja obecna GTX 980 Ti. Miałoby to sens gdybym planował zostać przy tym PC jeszcze przez kilka lat, ale zamierzam go w niedługim czasie sprzedać i kupić coś nowego, więc nie ma sensu. 

Dzięki bardzo za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, źle sprecyzowałem temat odnośnie ceny. Mogłem napisać 1000-1200, zagalopowałem się.
Tak czy inaczej 1660S już zamówiony i opłacony. 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale zobacz na ten test np

 

https://www.purepc.pl/test-nvidia-geforce-gtx-1660-nastepca-geforce-gtx-1060?page=0,15

 

Tu masz z 70-80% większą wydajność. Ale 1660 do większości gier w FHD też starczy.  Ale moim zdaniem to zły wybór. W wiekszości gier będziesz miał po 30-40 klatek. Tu byś miał 50-60.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lukhas napisał:

Czy ta karta będzie dobra?

https://www.x-kom.pl/p/523945-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-gtx-1660-super-gaming-oc-6gb-gddr6.html

CPU: i5 6600K 
PSU: Corsair RM650x
MOBO: Asus Maximus VIII Ranger

@floyd szczerze mówiąc to wolę uniknąć używanych, nie wiem gdzie kupować i od kogo, na co zwracać uwagę itd.. a kartę chcę zamówić jeszcze dzisiaj, akurat niestety to jest bardzo pilna sprawa dla mnie.

Tak jest optymalna.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co myślicie o Zotac GeForce GTX 1660 SUPER Gaming Twin Fan 6GB GDDR6? Jak ona wypada wśród GTX 1660 Super?  Warto się nią zainteresować do Ryzena 5 3600? U mnie tylko karty z tej rodziny wchodzą w gre.

Zotac GeForce GTX 1660 SUPER Gaming Twin Fan 6GB GDDR6

Zauważyłem, że często wybierana jest też Gigabyte GtX 1660 Super, wersja z dwoma wentylatorami.

Prosze o kilka zdań na temat tego Zotaca.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Budrys40 napisał:

Panowie, a co myślicie o Zotac GeForce GTX 1660 SUPER Gaming Twin Fan 6GB GDDR6? Jak ona wypada wśród GTX 1660 Super?  Warto się nią zainteresować do Ryzena 5 3600? U mnie tylko karty z tej rodziny wchodzą w gre.

Zotac GeForce GTX 1660 SUPER Gaming Twin Fan 6GB GDDR6

Zauważyłem, że często wybierana jest też Gigabyte GtX 1660 Super, wersja z dwoma wentylatorami.

Prosze o kilka zdań na temat tego Zotaca.?

Podobnie jak pozostałe karty, zerknij na testy,zobacz na yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...