Skocz do zawartości
kacperjcb

Jakie krzesło, fotel kupić do 900zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem. Poszukuje fotela biurowego do 900zł jestem dość wysoki i szczupły 194 cm, 69kg wagi. Czy może ktoś z forum ma podobną budowę ciała i mógłby polecić jakiś fotel? Przeglądając internet sporo osób poleca ikea markus ale obawiam się, że może być dla mnie za mały, gamingowe fotele sprawiają wrażenie przereklamowanych.

 

Edytowane przez kacperjcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, z fotelami jest taki problem, ze fajnie byłoby usiąść na 4 literach i zobaczyć jak pasuje. Ja od siebie mogę polecić tego spc https://www.x-kom.pl/p/520117-fotel-gamingowy-spc-gear-sr300f-v2-czarny-material.html - mam go od grudnia i przy moich wymiarach 182cm i 87kg czuje się w nim dobrze, wiele razy zdarzało mi się leżeć na nim pół niedzieli oglądając serial i jeszcze nic się nie rozpadło :D Wrażenia są takie jakbyś siedział w fotelach półkubełkowych, coś jak w oplu opc. Chyba nie ma jakiejś złotej rady, trzeba testować... Ewentualnie też silver monkey możesz sprawdzić, też całkiem dobre fotele robią. Odradzam ekoskóry, jak będzie gorąco to się do niego przykleisz. Nawet jeśli masz gdzieś Ikea to podjedź sobie i przetestuj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...