Skocz do zawartości
Draxon97

Niewidziane konto i dźwięk z kb4515384

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mój komputer ma dziwne anomalie typu, że przy uruchomieniu systemu są dwa konta, mogę się na nie zalogować wszystko ok, tylko gdy chcę je usunąć to go nigdzie nie ma na liście i gdy wyloguję się z mojego głównego konta i jestem na ekranie logowania, czy po uruchomieniu komputera poczekam jakiś czas ono znika i go nie ma. Druga rzecz, mimo zaznaczonej opcji, żebym się logował do konta bez użycia hasła muszę i tak je wpisywać, przed formatem tak nie było i wszystko działało bez problemu. Robiłem 3 formaty, ale to nic nie dało. I ostatnia rzecz najbardziej irytująca, i doprowadzająca mnie do paranoi to brak słyszalności dźwięku w grach na dalszy dystans, lub bardzo przytłumiony dźwięk. Przykładowo gdy się do kogoś odwrócę plecami to słyszę jego "ruchy" jak by był daleko ode mnie, a w rzeczywistości stoi za moimi plecami. Jest to spowodowane, przez aktualizację kb4515384, która miała premierę w sierpniu 2019. Według microsoftu problem został zażegnany w aktualizacji wrześniowej 2k19. Nie pomogło mi to do tego momentu się borykam z tym problemem, nawet wielokrotny reinstall systemu, czy instalacja na nowym dysku nie pomogła. Po prostu nie mam pojęcia o co chodzi, jeżeli ktoś zna rozwiązanie to niech pisze...


Specyfikacja komputera nr.1

i5 7600k
MSI Z170A GAMING M3
MSI GTX 1080 GAMING X
Sharkoon DG7000-G
SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2
HyperX Fury, DDR4, 16 GB,2400MHz, CL15
be quiet! Pure Power 10 600W


Specyfikacja komputera nr.2

i7 8700
MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC
MSI RTX 2080 TI GAMING TRIO
be quiet! SILENT BASE 601
HyperX RGB jakieś tam xd, DDR4, 16 GB,3200MHz
be quiet! PURE POWER 11 700W

Na obu sprzętach oryginalny windows z dwóch różnych pendrive instalowany i jeżeli chodzi o dźwięk to na obu występuje to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...