Skocz do zawartości
steryn

Laptop podłączenie do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pytanie jest (chyba) głupie, bo na 99% nie da się tego zrobić, ale...

Czy jest opcja podpięcia laptopa do PC tak, żeby laptop korzystał z monitorów, klawiatury i myszy podłączonych do PC? Pytam, ponieważ mam wszystko skonfigurowane pod PC, ale czasem muszę podpiąć lapka firmowego i nie do końca chce mi się za każdym razem przepinać wszystkie kable (3x displayport i 2x usb od klawiatury i myszki) z pc do laptopa i z powrotem.

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do współdzielenia myszy i klawiatury możesz sprawdzić program Synergy (jest dla Linuxa, Maca i Windowsa). Kiedyś utkwiła mi w głowie jego nazwa, ale jakoś nie miałem okazji i potrzeby z niego skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy chcesz w to inwestować pieniądze  czy nie .

Inwestycja - przełącznik KVM , z tego co widzę to tańszy sprzęt ma duże ograniczenia jeżeli chodzi o przesyłanie obrazu - tylko D-Sub / VGA , dvi czy HDMI / DP to rzadkość .

Druga opcja to soft w stylu Time Viewer czy windowsowy Remote desktop .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Windowsie 10 jest opcja streamowania ekranu z jednego PC na drugi tak, że możesz sobie np. zrobić z ekranu laptopa dodatkowy ekran do PC. Co do współdzielenia myszy i innych rzeczy, to bardzo dobrze wspominam synergy.

Może Cię to urządzi?

image.png.857a4c36f177311f61c7bb74d6971536.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...