Skocz do zawartości
Okami

Myszka niedroga a dobra. (myślę że max do 300)

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nie znam się i na myszkach wiem że ważna jest wielkość dłoni, moja ma około 19.5 cm, a palec 2 cm szerokości.  Szukam już od kilku dni myszki ale nie mogę nic znaleźć fajnego?
Moja aktualna mysz (która się psuje) to https://www.purepc.pl/wielki-test-myszek-dla-graczy-porownanie-22-modeli?page=0,35 (Roccat Kone XTD).  DPS Swichera mam ustawionego na 1200- 1600 nie mniej nie więcej.
Więc szukam jakiejś fajnej alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie do 300 zł kupisz np myszkę od Logitecha G502 Hero,SteelSeries Rival 310,z tańszych np coś od DreamMachines DM.

Przed zakupem warto,jak masz możliwość sprawdzić w sklepie,czy będzie odpowiednio leżeć w dłoni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Logitecha G502 Hero, to ten przycisk celownika nie będzie przeszkadzać? Bo od Corsara nie ma nic godnego? Pytam ponieważ mam od nich klawiaturę i zasilacz xD.  Z tego co przeglądałem, to teraz ogólnie myszki są jakoś niby słabszej jakości, sporo opinij jest słabych. Dlatego też mam problem z jakimkolwiek wyborem. 

Edytowane przez Okami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakiego masz długiego kciuka.Ja posiadam właśnie tą myszkę i mi nie przeszkadza.Bardziej nie mogę przyzwyczaić się do kółka,chodzi prawie bez oporu,choć tu jest przełącznik aby zmienić tryb na opór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z myszami jest tak, że w wystarczy w miarę porządny sensor, ale przede wszystkim musi w dłoni dobrze leżeć. "Najlepsza" myszka, która Ci do dłoni nie pasuje będzie okropna. Polecam się wybrać do sklepów i przymierzyć coś dla siebie, mi o dziwo wpadła hiro hydra idealnie czego się nie spodziewałem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam korzystam z Mamby Elite i jestem mega zadowolony, w mojej dłoni leży idealnie. Sensor działa idealnie. Wygląd to już kwestia indywidualna. Bardzo polecam.
Przeglądając Twój wątek wspominałeś o Logitechu g502. Jest teraz na promocji i z kodem 100x100  można wyrwać go za 200zł
https://www.x-kom.pl/p/464977-myszka-przewodowa-logitech-g502-hero.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jest to bardzo indywidualna kwestia, jesli chodzi o myszke sam uzywam HIRO Pegasus, lezy idealnie w dloni i nie zmienilbym jej na zadna inna na ten moment. Przerabialem juz duzo jakis SteelSeriesow, Zowie ale jest to przeplacanie w wielu przypadkach. Udaj sie do sklepu i sprawdz na wlasnej rece ktora Ci odpowiada ? Sensory juz sa na takim poziomie ze nie wiele sie zmienia w dokladnosci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bardas napisał:

myszka model Genesis Xenon 800 dobrze leży w dłoni -nadaje się do gier. polecam wszystkim graczom

Nie wszyscy mają dłonie tej samej wielkości oraz nie wszystkim pasuje taki sam kształt gryzonia. No i przecież ona jest cała dziurawa! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...