Skocz do zawartości
web1337

LG 27GL850-B ciemne boki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
 
Od jakiegoś czasu usiłuje wymienić swój stary monitor, próbowałem zamówić kilka tańszych pozycji ale za każdym razem kończyło się to odesłaniem ze względu na duży IPS Bleeding (większy niż w obecnym starym monitorze).
 
Stwierdziłem że kupię coś lepszego i większego, wybór padł na LG 27GL850-B. I muszę przyznać że w nowym monitorze IPS Bleeding i Glow są na akceptowalnym poziomie, jedynie matrwią mnie "ciemniejsze boki" widać to w szczególności na białym obrazie. Chciałbym spytać czy to normalnie w takich monitorach czy może wskazuje to na jakiś problem z matrycą i powinienem go odesłać? Możliwe że przesadzam ale mam już po prostu dość kupowania i odsyłania tych monitorów ?
 
Wrzucam zdjęcia do poglądu z nowego i starego monitora.
 
Nowy monitor, widać lekkie pociemnienie na bokach
https://ibb.co/BHkNyfY
 
 
Stary monitor, ekran jest zdecydowanie bardziej jednolity (niebieski pasek wynika z uszkodzenia matrycy)
https://ibb.co/vQFYKbY

Edytowane przez web1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nierównomierne świecenie, szczególnie to przygaszenie bliżej krawędzi, jest dosyć często spotykane we współczesnych monitorach. Odnoszę wrażenie, że nie było tego aż tyle w starszych modelach z grubszą ramką.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kyle napisał:

Niestety nierównomierne świecenie, szczególnie to przygaszenie bliżej krawędzi, jest dosyć często spotykane we współczesnych monitorach. Odnoszę wrażenie, że nie było tego aż tyle w starszych modelach z grubszą ramką.

Myślisz że warto go odesłać i próbować z następnym egzemplarzem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...