Jump to content
Sign in to follow this  
RomperZ

Laptop do 2k dla nauczycielki - windows 10

Recommended Posts

Szukam laptopa 14-15 cali z windowsem 10 do obsługi e-dziennika, e-tablicy i użytkowania w domu. Generalnie najchętniej wziąłbym coś Della z ryzenem i ssd, ale większość w mediaexpercie jest niedostępna w sklepie internetowym. Zależy mi na w miarę wydajnym procesorze, aby np. www nie zaczęło mulić. Grafika jest bez znaczenia. Możecie polecić jakieś modele/firmy, które w razie awarii nie będą robić problemu z reklamacją i szybką naprawą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rajtrasink Powinno być ok do jakichś prostych biurowych prac i przeglądania internetu. Sama jakość będzie jaka będzie, ale w tej cenie nie znajdzie się cudów. Choć obstawiam, że ten laptop wyżej na i3, będzie wydajniejszy.

Edited by Firedash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niski budżet, cudów nie będzie, ale podstawowe parametry dadzą radę patrząc na wymagania. Ten model jest dobry i nieźle trzyma na baterii. Jeśli chodzi o serwis w razie potrzeby to zdecydowanie brałabym Asusa. Raz miałam problem z moim vivobookiem i załatwili sprawę szybko i sprawnie. 
ASUS M509DA-EJ034 15,6'' AMD Ryzen 5 3500U - 8GB RAM - 256GB Dysk 1999zł

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten wydaje się spoko https://www.x-kom.pl/p/549305-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-s145-15-i3-1005g1-8gb-256-win10.html

Jedynie mam obiekcje co do firmy, bo słyszałem wiele złego o reklamacjach w lenovo. Ktoś ostatnio korzystał z gwarancji producenta na laptopy w tej firmie?

Ten Asus też jest bardzo ciekawy, ale nie windowsa 10 w tej cenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RomperZ O lenovo często słyszy się jakieś niemiłe informacje, ale oferują najwięcej w niskiej cenie, przynajmniej takie są moje spostrzeżenia. Mój znajomy np. miał pęknięte zawiasy niedługo po zakupie i serwis się na niego wypiął.

 

24 miesiące (gwarancja x-kom sp. z o.o.)

Zwracaj jeszcze uwagę na to, często laptopy mają taki dopisek zamiast "gwarancja producenta". Często dodają swój dysk, RAM itd. i to chyba narusza jakoś warunki gwarancji. W sumie ciebie to nie powinno obchodzić, bo masz 2 lata rękojmi itd. ale chyba niektórzy mieli z tym problemy. Mogę się mylić także co do tej gwarancji.

Edited by Firedash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.