Skocz do zawartości
Choli

Wymiana starej klawiatury [100-150zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was moi drodzy.

Moja leciwa już klawiatura Genesis RX55 przeżywa swoje ostatnie chwile. Klawisze WASD, szczególnie D, nie łapią za każdym razem.

Szukam czegoś bardziej w klasycznej stylizacji. Jedyne na czym mi zależy to podświetlenie, byle jakie ale żeby było ? (oczywiście z numpadem)
Jedyne co znajduję to super gamingowe choinkowe klawiatury. Jestem przyzwyczajony do membrany ale jeśli jest coś mechanicznego w tym przedziale, też wezmę pod uwagę, byle nie było by to stukanie jak w maszynie do pisania.

Przez zużycie wyżej wymienionych klawiszy, raczej wiadomo do czego w dużej mierze będzie służyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie krux meteor, ona kosztuje tak średnio ok 150 zł https://www.x-kom.pl/p/573300-klawiatura-przewodowa-krux-meteor-rgb.html nic lepszego raczej nie znajdziesz. Z takich tanich też reddragon jest spoko, znajomy od 2 lat ma ich klawę (jakiś tani mechanik) i działa bez problemu. Ewentualnie lanparty, ale one nie mają numpada. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za szybką odpowiedź.

Jest może jakiś odpowiednik tej klawiatury z tymi przełącznikami, którą znajdę w jakimś większym sklepie?
Zanim kupię chciałbym zobaczyć jak bardzo te przełączniki różnią się od membrany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Choli napisał:

Dzięki serdeczne za szybką odpowiedź.

Jest może jakiś odpowiednik tej klawiatury z tymi przełącznikami, którą znajdę w jakimś większym sklepie?
Zanim kupię chciałbym zobaczyć jak bardzo te przełączniki różnią się od membrany

Możesz zamówić sobie je w xkomie i na miejscu, w salonie obejrzeć. Jesli masz oczywiście w okolicy ich sklep, ja tak myszki testowałem jak kupowałem, ale teraz przez koronawirusa nie wiem jak to wygląda ze sprawdzaniem w sklepie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...