Skocz do zawartości
mangusta28

[4000-5000max] Wytrzymały laptop 15" (biznesowy) z dedykowaną kartą,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebuję pomocy przy wyborze solidnego laptopa (NIE DO GRANIA !). Cena max 5000zł

Moje kryteria to:

1) solidne wykonanie (najlepiej aluminum lub stop magnezowy lub coś podobnego)

2) 15 cali

3) przyzwoita matryca IPS (co najmniej Full HD)

4) wysoka kultura pracy (no i niezawodność)

5) dedykowana karta graficzna (coś pokroju MX250 lub coś podobnego), by okazyjnie można było pograć.

Docelowo laptop będzie używany 80% studia, projekty szkolne, praca zdalna, netflix.

10% granie w LOL lub podobne niezbyt wymagające gry

10% inne (typu obliczenia, grafika itp.)

 

Jakieś propozycje ? Tylko proszę nie piszcie Lenovo Legion Y530 itp., bo nie chcę laptopów gamingowych, a taki, który jest wykonany solidnie (klasa biznesowa lub podobne).

Mój typ : HP Probook 450G7 (warto czy nie ?), a może coś innego ? Ktoś pomoże ? Dziękuję za każdą propozycję.

 

Edytowane przez mangusta28
dodanie ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP z tego co widzę to będzie chyba jeden z najlepszych wyborów. Ewentualnie możesz sobie zobaczyć serię vostro od della, też dość znana seria biznesowa - https://www.x-kom.pl/p/523321-notebook-laptop-156-dell-vostro-5590-i7-1051 0u-8gb-2561tb-win10p-mx250.html niby ma matrycę wva, ale to jest ips, tyle że ze zmienioną nazwą (ips jest zastrzeżony przez lg) plus do tego masz tutaj i7 i aluminiową obudowę :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...