Skocz do zawartości
majkeljot

Motorola One Action tylko mono ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając inne problemy z tą motką odkryłem coś niepokojącego. Otóż po podłączeniu słuchawek przewodowych, dźwięk który można w nich usłyszeć jest całkowicie monofoniczny. Sprawdzałem to na kilku różnych słuchawkach, na różnych programach, na różnych ustawieniach i nic. Zastanawiam się czy to nie jest powiązane z ostatnimi aktualizacjami. Skąd ten pomysł? Otóż jakiś czas temu, może z miesiąc może dawniej, pojawił się problem z głośnością podczas rozmowy telefonicznej. Mnie słyszano b.dobrze a ja prawie wcale i nic nie pomagało. Juz miałem oddawać ją do serwisu ale nagle głośność się naprawiła i wydaje mi się,  że stało się to po ostatniej aktualizacji. Może więc brak stereo to kolejna wtopa programistów,  a może gdzieś można jednak to ustawić. Proszę użytkowników o sprawdzenie jak to jest u Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, majkeljot napisał:

Halo czy naprawdę nikt z zaglądających nie ma tej motki by sprawdzić i potwierdzić ? 

Są mało znane to nic dziwnego że nikt nie odpowiada, pisz w dziale tego tel na XDA albo na rodzimym forum.android w ogólnym bo jest za mało popularna i nie ma swojego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie jakieś zabrudzenie ? moja zonka lakierem do paznokci raz kapneła na tel i przestała słyszeć na 3 dni  ? po 2 dniach było ciut lepiej ale nie do końća i sie temu przyjrzałem - zmywacz pomógł  ? hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...