Skocz do zawartości
Może człowiek

Złącza, przejściówka do karty

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam ostatnio kupiłem nowy zasilacz be quiet power zone 750w i zamierzam nawa kartę ale jedyne jakie złącza zasilacz posiada to 1xpcie 8 pin a czy jeśli do niego dokupie przejściówke na większe ilości zmniejsza wydajność? inne złącza na zasilaczu pod oznaczeniami pcie lub p8 mają 10 lub 12 pin jak nimi podłączyć kartę z złączem 6+8pin ?za wszystkie odpowiedzi dziękujęScreenshot_20200731-222425.thumb.png.2716176c8e85096efb7d03b795f2ff73.png 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu chcesz kupować przejściówki? Przecież w zestawie masz wszystkie kable, do GPU masz 2 zestawy 2x6+2

ImageServer.php?ID=2ab6ca3558@be-quiet.n

Co do obciążalności linii to masz z boku zasilacza tabelkę i podaj chociaż co chcesz podłączyć.

Otwórz instrukcję i przeczytaj co jak podłączyć bo sprzęt sobie uszkodzisz jak chcesz podłączać kartę pod coś innego jak PCIe

Edytowane przez _LynX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że zasilacz kupiłem używany (tylko 6 mies) i nie mam kabli więc te muszę sobie dokupić 

Skoro to 8 pionowe wejście nie jest pcie muszę sobie dokupić i właśnie nie wiem czym jest to 12 pionowe wejście bo nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć 

Przepraszam że pewnie zadaje głupie pytania ale się na tym nie znam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było kupować zasilacz od razu z okablowaniem .

Masz wogóle jakiekolwiek kable ?

Poproś sprzedawcę , może ma wszystkie kable i ci sprzeda .

Na allegro są używane kable  - niestety ceny rzędu 50 zł za jeden kabel i nie wszystko jest - jest kabel do grafiki , molex i SATA oraz kabel 24 pin , brak kabla 4+4 pin do płyty .

Kable modularne BQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pisz że goła używka a nie że "nowy"

Instrukcję masz do pobrania tutaj POWER ZONE | 750W

Dużo taniej zapłaciłeś? Bo jak wyżej za same dobre kable jak się zmieścisz poniżej 200zł to będzie cud.

Brakujący EPS

Napisz chociaż co chcesz podłączyć i ile bo może nie być potrzeby żebyś brał SATA MOLEX FDD tylko trzymał się 2xSATA 2xMOLEX przykładowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...