Jump to content
Sign in to follow this  
Kicha

Klawiatura do grania

Recommended Posts

Witam ostatnio po czyszczeniu Corsair Vengeance K70 przestała współpracować z windowsem ( raz działała po czym przestawała ) rozkręciłem wyczyściłem i to samo. Ostatnio odpaliła ale widze,że przestały działać niektóre klawisze więc chyba nadszedł czas na nową. Niestety tu pojawia się problem bo przestałem się już interesować sprzętem co jest teraz na topie itp. Stąd mam do was prośbę :
klawiatura ma być najlepiej jak najprostsza bez zbędnych ekranów lcd , wolę duży ENTER chodz pewnie po jakimś czasie da rade się przestawić na mały ( bo przy małym jest chyba duży Shift wtedy z lewej a to też jest przydatne), regulacja głośności z klawy bo przydawało się to w grach podświetlenie najlepiej w jednym kolorze CZERWONYM aby nie zacinała się przy większej liczbie klawiszy wciśniętych jednocześnie . No i najważniejsze jak to jest z tymi przełącznikami w starej miałem Cherry RED ale albo już swoje przeszły bo teraz jak stukam na starej membranie w grze zauważyłem ,że klawisze lepiej reagują niż na Corsair ( tam zdażało się ,że musiałem jeszcze raz nadusić przycisk aby zadziałał) i rożne opinie wyczytałem ,że do gier najlepsze są właśnie te RED a gdzie indziej ,że BROWN albo nawet Blue czy jakoś tak. Ktoś kto miał możliwość przetestowania kilku rodzai w grach mógłby się wupowiedzieć. Hmmm a cena wiadomo jak najtaniej ale tak do 300 może ewentualnie do 400 ale to pewnie musiałbym dozbierać bo narazie były jeszcze inne wydatki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.