Skocz do zawartości
rasin112

Jaki rx 5700xt

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ! generalnie kupuję na dniach rx 5700xt, i zainteresowała mnie ta oferta, jest sporo taniej niż na x komach czy morelach. Przeraża mnie tylko to że są głosy o wysokich temperaturach tej karty. mógłby mi ktoś napisać jak to wkońcu jest? czy ona będzie dobijać max 75 stopni tak jak powinna czy jak to wygląda, jak macie lepsze propozycje na tego rx'a to wysyłajcie. Z góry dzięki.

 https://www.euro.com.pl/karty-graficzne/msi-karta-graficzna-msi-rx-5700xt-mech-oc-8g.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI5-aptpj46gIVx-eyCh1XbwBwEAQYASABEgKlOvD_BwE&gclsrc=aw.ds 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż i kup sobie RTX 2070 SUPER będziesz bardziej niż zadowolony i niech cię nie kusi tańsza propozycja od AMD.

 

 

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rasin112 napisał:

Tyle że rx 5700xt wydajnościowo momentami nawet przebija rtx 2070 S, jednak dopłacać 600 zł to troche lipa.

2070 SUPER jest lepszy to raz a dwa DLSS 2.0 zwiększa dodatkowo wydajność RTX-ów  a tym samym wydłuży żywotność gpu Turing na rynku.

 

 

 

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że już pisałem nie dam 2500 za kartę, Kupiłbym od razu rx 5700xt tyle że trochę przerażają mnie te temperatury. Ewentualnie rtx 2070 do 1950 zł albo rtx 2060 super no ale tu znowu jest mniejsza wydajność. Tak rtx 2070 super jest lepszy od rx ale nie w każdej grze poza tym różnica jest na tyle mała że nie dopłaciłbym tyle.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPU od AMD nikomu nie będę polecał bo wiem co sam przechodziłem i nie jest to tylko problem softwarowy,mnie osobiście nie bawi ta loteria pełen przygód z kartami od tego producenta.Kup sobie w takim razie RTX 2060 SUPER a jak uparcie stoisz przy 5700XT to odnośnie temp. takie kwestie jak typ obudowy i jej przeciągu w środku nikt nie będzie zgadywał.

W cenie 2300zł masz 2070 SUPER JetStream i czasem warto dołożyć niż kupić gniota którego sam podrzuciłeś w linku.

 

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mam ku temu powody.

 

Test kart 5700XT masz multum tylko wiedz,że u ciebie może być inaczej z temp. i głośnością.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecanie 2070s o 500 droższej, gdzie taki rx5700xt to praktycznie ta sama wydajność, a w niektórych grach nawet lepiej, tylko fani nvidii tak potrafią ?

to już lepiej zaczekać do 17 września jak amperki wyjdą, wtedy może 2070s zejdzie do normalnej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...