Skocz do zawartości
co..coo..coś tam

Parę problemów z systemem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Ostatnio mam problem ze swoim windowsem, a konkretniej z włączanie niektórych aplikacji. Problem wygląda tak, że chcę włączyć google chrome albo firefoxa, komputer chwilę pracuję i nic się nie dzieję. Wszystko działa nib normalnie ale niektórych aplikacji nie da się włączyć (tylko reset załatwia sprawę). Po sprawdzeniu menadżera zadań, pokazuje mi, że różne aplikacje są włączone po 4-5 razy. Robiłem scan antywirusem comodo i malwarebytes, nic mi nie wykryło. 

Mam jeszcze jeden dziwny problem. W sumie to bardziej ciekawostka dla mnie, bo już chwilę mam z nim do czynienia. Podczas włączania się systemu, w momencie w którym powinien pojawić się napis "zapraszam", wyskakuje okno cmd i zaraz znika, po czym wszystko idzie już swoją drogą. Mam z tym problem od dobrych 3 lat. W moim pc podczas tego czasu zdążyłem wymienić już wszystkie części, poza dyskiem. System był parę  razy przeinstalowywany, czasem czysta instalacja, czasem tylko partycja z systemem. Problem nigdy nie znikał. 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, co..coo..coś tam napisał:

System był parę  razy przeinstalowywany, czasem czysta instalacja, czasem tylko partycja z systemem. Problem nigdy nie znikał. 

Może z obrazem jest coś nie tak, weź inny i zrób czystą instalację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, co..coo..coś tam napisał:

Pobrałem spy hunter

Weź to wywal to jest rogueware czyli znajduje niby wirusy ale chce kasy żeby je usunąć a sam jest wirusem bo zostawia pełno śmieci w systemie XD

Zainstaluj legitnego Malwarebytes i nim skanuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...