Skocz do zawartości
rom1234

pc nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor AMD Ryzen 5 3600, 3.6GHz, 32 MB, BOX (100-100000031BOX)

Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG 

GOODRAM 16GB (2x8GB) 3600MHz CL17 IRDM PRO

Chłodzenie CPU SilentiumPC Grandis 3 

Zasilacz SilentiumPC Vero L3 700W 

PALIT GeForce RTX 2070 SUPER GamingPro OC V1 8GB GDDR6 256bit 3xDP HDMI 

PNY Dysk SSD 1TB XLR8 M.2 CS3030 M280CS3030-1TB-RB

Płyta główna ASROCK B450 PROcena 5700zl co wy na to ?ja jestem na tak ale wolałbym sie upewnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw może być, choć zasilacz warto wybrać już coś z certyfikatem gold.

Moja propozycja https://www.x-kom.pl/lista/elgp98ztl za około 5k, więc zostaje na system złożenie i jeszcze zostanie na ewentualnie RGB, jeżeli wymagasz.

  • SilentiumPC Fortis 3 140mm
  • G.SKILL 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 Ripjaws V Black
  • SilentiumPC Supremo M2 550W 80 Plus Gold
  • PNY 500GB M.2 PCIe NVMe XLR8 CS3030
  • AMD Ryzen 5 3600
  • MSI B450-A PRO MAX
  • Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER WINDFORCE OC 3X 8GB
  • SilentiumPC Regnum RG6V TG Pure Black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi ale po nocy postanowiłem się wstrzymać z kupnem stacjonarki i podrasować starego kompa:)).Oto on                         Płyta gigabte GA-B85M-D3H                                                                                                                                                                                                   Procesor I5 4590                                                                                                                                                                                                                       ram Crucial 2x4                                                                                                                                                                                                                         grafika RX 580 nitro+ 8gb                                                                                                                                                                                                         Dysk hdd 500 gb                                                                                                                                                                                                                          Mam związku z tym pytania 1 czy do kupić 2x4 gb tego samego ramu(gdzieś mi mignął artykuł ze 4x4 lepiej działa niż 2x8)czy kupić nowe kości 2x8 gb (jakie)?.Drugie pytanie dysk ssd sata2 jaki najlepiej kupić? Celuje w 512 gb .Mam tez pytanie z innej beczki:)otóż myślę o kupnie lapka (zwolni się kasa)pytanie brzmi jaki chciałbym by dało się na nim pograć w Diablo 3 oraz D4 i w jakieś tytuły AAA nie koniecznie na ustawieniach low:)Mój typ to Legion 5i ewentualnie omen 15 en 0002 nv. Chodzi mi przede wszystkim by nie wył oraz miał w miarę ok matryce .Moje typy dosc drogie więc może ktoś doradzi coś tańszego i równie sensownego.TO by był mój 1 laptop choć 4 krzyżyki na karku:)))Z góry dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rom1234

Cytat

Chodzi mi przede wszystkim by nie wył oraz miał w miarę ok matryce

Jeśli chodzi o sprzę do grania w mocniejsze gry, to albo chcesz żeby nie wył albo chcesz laptopa, tego nie da się pogodzić. Matryce w laptopach są tragiczne, jak nie kupisz drogiego modelu, to nie spodziewaj się przyzwoitego poziomu.

 

Co do RAM to nie liczyłbym na jakiekolwiek różnice przy 4x4, to są ledwo zauważalne różnice, które były widocznie jak testowano np. 10700k z 2080 Ti, nie sądzę, żebyś zauważył to przy swojej konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...