Skocz do zawartości
tomekwsrod

Jaki RAM kupić? (2 x 32, 2666)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy moglibyście mi pomóc i zaproponować  odpowiednie kości do zakupu? Google podpowiada różne kości, jednak nigdy nie wiem czy są to kości dobre jakościowo i mają rozsądną cenę. Potrzebuję 2 x 32 GB o takich parametrach:

SO-DIMM, PC4-21333, Unbuffered, Nonparity, 260-pin, 2666MHz DDR4 SDRAM Bez ECC.

Pozdrowiednia

Edytowane przez tomekwsrod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morele nie ma zestawów 2x32 GB SO-DIMM 2666 mhz , są tylko pojedyńcze kości 32 GB i to w dodatku 2 modele - tańszy Mushin za 508 zł i droższy Crucial za 705 zł , w zasadzie niczym się nie różnią ( może mają inne kości DRAM ) - oba to 2 666 mhz CL19 .

W x-kom nie ma ani zestawów 2x32GB ani pojedyńczych kości 32 GB 2666 mhz , tak samo jeżeli chodzi o inne taktowania - modeli 1x32GB czy 2x32GB brak .

Na skąpcu w ogóle nie można wybrać kości 32GB , max. do wyboru to 16 GB .

Lepiej jest na ceneo - do wyboru 7 modeli  - niektóre mają CL19 a niektóre CL21 .

Ostatnie 2 Lenovo i HP można pominąć - cena powyżej 1100 zł , najtaniej jest A-Data - za 540+ zł

Co dziwne ceneo pokazuje mi sporo linków do morele które działają a które z poziomu samego sklepu nie idzie znaleźć .

Edytowane przez reyden
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...