Skocz do zawartości
Kylar

Fotel do 300zł (max 500zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, poszukuję fotela biurowego lub gamingowego (nie wiem czym się w praktyce różnią) do 300zł, jeżeli byłoby coś naprawdę warte swojej ceny to do 500zł mógłbym dać, ale jednak wolałbym się zmieścić w 300.

Wzrostu mam 193cm, waga 105kg, zastosowanie do gier i do pracy. Nie miałem nigdy porządnego fotela także nie mam innych wymagań, jestem otwarty na propozycje.

(Widziałem, że są podobne tematy, ale zazwyczaj z wyższym budżetem albo już niezbyt aktywne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie miałem nigdy porządnego fotela

No i nadal nie będziesz miał w tym budżecie niestety, do 500 może coś już znajdziesz fajnego. To co poradzę, to nie pchaj się w żaden gamingowy fotel, bo w tej cenie masz gwarancję, że to będzie całkowita lipa.

Ewentualnie może zainteresuj się Markusem z IKEA, wiem że każdy poleca ten model jak pojawia się temat budżetowego krzesła biurowego. Cena niestety 500 zł.

Edytowane przez Firedash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakaś dobry używany? Na allegro trafiają się fajne używki krzeseł(foteli) Pofim(Raya, Playa), jakość takiego używanego pewno lepsza niż nowych "gejmingowych". Jakbyś miał coś na miejscu np. warto sprawdzić.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...