Skocz do zawartości
featinwe

Netflix - utrata możliwośliwości odtwarzania filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie PPC, potrzebuję pomocy. Z dnia na dzień straciłem możliwość oglądania filmów na Netfliksie i nie wiem o co chodzi.

Jeszcze kilka dni temu oglądałem Umbrella Academy po czym chciałem nadrobić zaległości z Rain i Dark. Odpalam ten pierwszy, włącza się recap (i dobrze, bo mało pamiętałem...) po czym włącza się pierwszy odcinek trzeciego sezonu i... nic. Czarny ekran, a po chwili komunikat z błędem. Tak się dzieje zarówno na Edge'u jak i w aplikacji. Co dziwne w Chromie działa. Co dziwniejsze - włączyłem Dark: i znów, recap sobie leci ale już odcinek się nie odpada. WTF?! inne filmy też nie działają.

  • Kod błędu na Edge: d7361-1253
  • Kog błędy w aplikacji: U7361-1255-C00D7159

Co się zmieniło od czasu obejrzenia Umbrella Academy? zachęcony filmikiem LTT chciałem odpalić sprzętową akcelerację schedulera GPU. Żeby to zrobić musiałem zaktualizować W10 (2004) oraz sterowniki nVidii... A więc wszystko co się da jest zaktualizowane. Od razu powiem że włączanie/wyłączanie akceleracji nie pomaga. Sądzę że to przez aktualizacje coś padło ale jako jakoś nie czytam w necie żeby inni mieli tak samo ?

Co robić? chcę oglądać Netfliksa w Edge'u albo aplikacji bo jakość lepsza...

Sprzęt:

  • Ryzen 7 3800X
  • GTX1070ti
  • 32GB RAM (2x16) 3600 Cl16
  • Monitor NEC 4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? OK, nie sądziłem że tak szybko ogarnę temat... zapomniałem, że do kompa mam podpięty drugi monitor którego używam w pracy i zazwyczaj jest wyłączony. Otóż ten drugi monitor nie jest zgodny ze standardem HDCP i to on nie pozwalał na odtwarzanie filmów. Po jego odłączeniu wszystko działa.

Tylko czemu dopiero TERAZ miałem taki problem?... porąbane to wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...