Jump to content
Sign in to follow this  
featinwe

Netflix - utrata możliwośliwości odtwarzania filmów

Recommended Posts

Drogie PPC, potrzebuję pomocy. Z dnia na dzień straciłem możliwość oglądania filmów na Netfliksie i nie wiem o co chodzi.

Jeszcze kilka dni temu oglądałem Umbrella Academy po czym chciałem nadrobić zaległości z Rain i Dark. Odpalam ten pierwszy, włącza się recap (i dobrze, bo mało pamiętałem...) po czym włącza się pierwszy odcinek trzeciego sezonu i... nic. Czarny ekran, a po chwili komunikat z błędem. Tak się dzieje zarówno na Edge'u jak i w aplikacji. Co dziwne w Chromie działa. Co dziwniejsze - włączyłem Dark: i znów, recap sobie leci ale już odcinek się nie odpada. WTF?! inne filmy też nie działają.

• Kod błędu na Edge: d7361-1253
  • Kog błędy w aplikacji: U7361-1255-C00D7159

Co się zmieniło od czasu obejrzenia Umbrella Academy? zachęcony filmikiem LTT chciałem odpalić sprzętową akcelerację schedulera GPU. Żeby to zrobić musiałem zaktualizować W10 (2004) oraz sterowniki nVidii... A więc wszystko co się da jest zaktualizowane. Od razu powiem że włączanie/wyłączanie akceleracji nie pomaga. Sądzę że to przez aktualizacje coś padło ale jako jakoś nie czytam w necie żeby inni mieli tak samo 😕

Co robić? chcę oglądać Netfliksa w Edge'u albo aplikacji bo jakość lepsza...

Sprzęt:

• Ryzen 7 3800X
  • GTX1070ti
  • 32GB RAM (2x16) 3600 Cl16
  • Monitor NEC 4K

😳 OK, nie sądziłem że tak szybko ogarnę temat... zapomniałem, że do kompa mam podpięty drugi monitor którego używam w pracy i zazwyczaj jest wyłączony. Otóż ten drugi monitor nie jest zgodny ze standardem HDCP i to on nie pozwalał na odtwarzanie filmów. Po jego odłączeniu wszystko działa.

Tylko czemu dopiero TERAZ miałem taki problem?... porąbane to wszystko...