Skocz do zawartości
wfmsiekierka

O&O DiskImage 14 Professional

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie się na tym nie znam,a więc w skrócie opiszę sytuację,a raczej to co mnie zastanawia.

Zainstalowałem ww. program aby sklonować windows na dysk zewnętrzny. Dysk ma 2TB pojemność i chce przerzucić na niego gry. I zastanawia mnie czy jest jakaś różnica pomiędzy przerzucaniem plików z grami przy użyciu tego programu a tradycyjną metodą jaką oferuje komputer,czyli po prostu z dysku D na dysk H(pod tą literą jest dysk zewnętrzny).

Sorry jeżeli mało wyraźnie zadałem pytanie, ale jak napisałem zupełnie się na tym nie znam.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków nie ma różnicy .

Większość plików da się przekopiować - zarówno pliki z partycji systemowej jak i pliki znajdujące się na innej partycji ( przykładowo partycja D lub E przeznaczona tylko pod gry lub katalog GRY na partycji D: ).

Co innego klonowanie systemu - tutaj najlepiej użyć programów jak ww. czy Acronis TE albo Clonezilla .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, reyden napisał:

W większości przypadków nie ma różnicy .

Większość plików da się przekopiować - zarówno pliki z partycji systemowej jak i pliki znajdujące się na innej partycji ( przykładowo partycja D lub E przeznaczona tylko pod gry lub katalog GRY na partycji D: ).

Co innego klonowanie systemu - tutaj najlepiej użyć programów jak ww. czy Acronis TE albo Clonezilla .

Dziękuję, odpowiedź wyjaśniającą zadane pytanie ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...