Skocz do zawartości
sierotka_ma_rysia

Poszukiwania świętego Grala vel następca CM 690 II

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomóżcie, mam teraz CM 690 II obudowa świetna, gdyby nie szykująca się wymiana sprzętu, jeszcze bym na niej posiedział.

Potrzebuję nowej budy i łeb mi pęka bo nie mogę nic znaleźć.

Tak, potrzebuję trochę miejsca na karty rozszerzeń, kilka dysków, kilka wiatraków, długą grafikę GTX 1xxx lub RTX 2xxx, ale to wszystko detale.

Tak naprawdę jednej rzeczy z której nie mogę zrezygnować, wbudowany dok na dyski twarde SATA. Zbyt często z tego korzystam aby się rozstać, do tego oczywiście drugi dok na USB ale to do innych celów. Zawsze można dać paskudną kieszeń na przód, ale wbudowany dok to takie eleganckie i wygodne rozwiązanie. 

Kiedyś takie robili:

Thermaltake BlacX Gaming Case USB3.0 Black

Rosewill BLACKHAWK - Gaming ATX Mid Tower

Rosewill Full Tower Gaming Computer Case

COUGAR Challenger

Thermaltake Overseer RX-I

Thermaltake Chaser Series Chaser MK-I (VN300M1W2N)

Thermaltake V9 BlacX Edition

 

Przejrzałem cooler mastera, thermaltake, silentium i nie ma. Nie potrzebuję ledów, wiatraczków, szyb i takich tam, potrzebuję doku sata.

 

Ktoś? Coś? Gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezły Apacz napisał:

Pomyśl o stacji dokującej lub z śledziem  sata.

Jak już pisałem, stacje dokująca na USB mam, jedną podłączaną do kompa, drugą (o tej nie pisałem) która odpowiada tylko za klonowanie dysków.

Potrzebuję jeszcze czegoś na sata, raz dla szybkości, dwa dla wygody. Zdarza mi się bardzo często operować na kilku nie swoich dyskach.

Dla mnie rozwiązanie z CM 690 II jest i estetyczne i przede wszystkim mega wygodne. Zastanawiałem się nad CM 690 III, ale chyba też przestali je robić ;[

Zew kieszeń 5 1/4" byłaby jakimś rozwiązaniem, ale już nie tak wygodnym, raz że nie widać jaki dysk siedzi w środku, dwa że nie wsadzę tam 2,5" trzy przy operowaniu na nich trzeba by już usiąść, a nie tylko się schylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...