Skocz do zawartości
kakii18

Laptop gamingowy do 5k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję laptopa który spełni oczekiwania moje jak i mojej drugiej połówki. Potrzeba nam sprzętu który poradzi sobie ze sporadyczną pracą w programach 3D, CAD (tak, aby przy nakładaniu jakiejś warstwy nie trzeba było czekać na efekt przez kilkanaście minut - tak wygląda to teraz z naszym obecnym laptopem). Z mojej strony nie ma zbyt wysokich wymagań. Chciałbym po prostu raz na jakiś czas zagrać np. w najnowszą Fifę, CSa, czy Warzona. Jako, że ostatni tytuł sporo zajmuje, przydałby się jakiś większy dysk. Dobry procesor i nie mało RAMu to też ważny aspekt. 

Co do firmy, do tej pory całe życie pracowaliśmy na Dellach i jesteśmy do nich przywiązani. W związku z tym, nie mam zdania na temat innych firm. W związku z tym, gdyby jakiś Dell był spoko, wcale bym się nie obraził :D Sam szukałem czegoś na własną rękę i znalazłem dwa modele (linki niżej). Budżet? Jestem w stanie przeznaczyć na niego do pięciu tysięcy PLN. 

 

https://www.x-kom.pl/p/570386-notebook-laptop-156-dell-inspiron-g3-3500-i5-10300-16gb-5121tb-w10-gtx1650.html?fbclid=IwAR1hCmbLYHHzftaqARSoJOV5S03RMXfmlRqfMI-Wvw6pJrrawtyoWFRZYpk

https://www.x-kom.pl/p/574630-notebook-laptop-156-lenovo-legion-y540-15-i7-9750hf-32gb-512-win10-gtx1650.html?fbclid=IwAR3mNrKG2DfPfBmIWd_yak41Ifbxz8VG5wQGub7PC5giZSOfTzV4d9FtQkM

Edytowane przez kakii18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Stever napisał:

Jeżeli nie zależy Ci aż tak na wydajnej karcie graficznej, Legion wydał nowe modele

 

A z tą kartą graficzną w tym lapku jest źle? Lenovo to solidna firma?

Edytowane przez kakii18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...