Skocz do zawartości
Sharimsejn

Obudowa za około 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do kupna i trochę się już gubię w tych wszystkich modelach. Staram się być w miarę na bieżąco ale w obudowach to ciężko z tym 
Generalnie jestem ciekawy czy maty wygłuszające mają wpływ na nieco wyższe temperatury? Po odpowiedzi na to pytanie podaję czego oczekuję od obudowy:
1) Dobra wentylacja i cisza(maty). To jest dla mnie najważniejsze.
2) Wysokość coolera CPU minimum do 175 mm.
3) Wygląd.
4) Jeśli jest okno to fajnie jakby był kontroler jakiś podstawowy to regulacji RGB.

Co do samego okna to sam nie wiem. Chętnie rozważę budy z oknem lub bez. 

Ogólnie to składam PC za trochę. Czekam na premierę Ryzen 4000 oraz nowych grafik od AMD i Nvidii. Będzie coś pokroju 4800X oraz grafika wydajnościowo na poziomie RTX2080 Super o ile nie przesadzą z cenami. Dysków HDD chyba nie planuję.

 

Myślę nad kupnem SilentiumPC Signum SG7V Evo TG ARGB za 380 zł bo szczerze powiedziawszy buda, która wypada dobrze dla mnie to Fractal Define R6 TG z oknem ale kosztuje 650 zł :/

Edytowane przez Sharimsejn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _LynX_ napisał:

Jak składasz dopiero po premierze Zen 3 to do tego czasu poluj na R6 ja swoją wyrwałem za 420zl z wysyłką

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Ale to piszesz o Define R6 tak? Czy inna nazwa modelu? Bo jeśli Define R6 to nieźle ci się udało skoro teraz chodzi po około 600 zł.

Edytowane przez Sharimsejn
Zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...