Skocz do zawartości
Arek1980

Słuchawki headset bezprzewodowe do 600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę kupić synowi na Komunię słuchawki do nowo złożonego kompa.

Póki co podkrada moje Hyper X Cloud II. Ogólnie dobrze mu się z nich korzysta, dobrze leżą, nie męczą, a dźwięk wiadomo, że bardzo dobry w tej półce cenowej.

Głównie przeszkadza mu plątający się kabel.

Zabrałem go do sklepu i z przymierzanych modeli dobrze mu leżą na głowie i nie męczą:

1. Hyper X Cloud Flight

2. Steelseries Arcitc 3

 

Zapewne Hyper zagrają lepiej niż te Arctic. Pytanie o ile gorzej zagrają niż te Cloud II, które mamy w domu.

Kolejne moje pytanie czy opóźnienie w słuchawkach BT to już szczegół dla graczy pro, czy może denerwować również zwykłych śmiertelników (syn póki co ogrywa Fortnite, Plants vs Zombies, Trine)

 

Kolejne pytanie, ponieważ te słuchawki w zestawie maja kontroler BT na USB czy syn będzie mógł je bezprzewodowo sparować z telefonem bez wpinania tego kontrolera poprzez przejściówkę?

 

Na koniec zapytam, czy może jest jakieś lepsze rozwiązanie jeśli chodzi o uzyskaną jakość w cenie do 600 zł?
Może jakieś słuchawki BT za 300-400 i do tego jakiś mikrofon stojący na biurku (tylko nie wiem jak sięon sprawdzi podczas komunikacji w grach).

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...