Jump to content
Arek1980

Słuchawki headset bezprzewodowe do 600 zł

Recommended Posts

Witam,

chcę kupić synowi na Komunię słuchawki do nowo złożonego kompa.

Póki co podkrada moje Hyper X Cloud II. Ogólnie dobrze mu się z nich korzysta, dobrze leżą, nie męczą, a dźwięk wiadomo, że bardzo dobry w tej półce cenowej.

Głównie przeszkadza mu plątający się kabel.

Zabrałem go do sklepu i z przymierzanych modeli dobrze mu leżą na głowie i nie męczą:

1. Hyper X Cloud Flight

2. Steelseries Arcitc 3

Zapewne Hyper zagrają lepiej niż te Arctic. Pytanie o ile gorzej zagrają niż te Cloud II, które mamy w domu.

Kolejne moje pytanie czy opóźnienie w słuchawkach BT to już szczegół dla graczy pro, czy może denerwować również zwykłych śmiertelników (syn póki co ogrywa Fortnite, Plants vs Zombies, Trine)

Kolejne pytanie, ponieważ te słuchawki w zestawie maja kontroler BT na USB czy syn będzie mógł je bezprzewodowo sparować z telefonem bez wpinania tego kontrolera poprzez przejściówkę?

Na koniec zapytam, czy może jest jakieś lepsze rozwiązanie jeśli chodzi o uzyskaną jakość w cenie do 600 zł?
Może jakieś słuchawki BT za 300-400 i do tego jakiś mikrofon stojący na biurku (tylko nie wiem jak sięon sprawdzi podczas komunikacji w grach).

Z góry dzięki za pomoc

Ja też nienawidzę plątaniny kabli i akurat jak zmieniałem słuchawki wpadły mi Genesisy Selen 400. Testuje je już jakiś czas i naprawdę mogę je polecić. Wykonanie na wysokim poziomie, 50mm przetworniki serio dają mega jakość dźwięku. Ani razu nie spotkałem się z opóźnieniami, chociaż wiadomo trzeba się liczyć z drobnymi gdy np działa mikrofala. Posiadają też przyciski sterujące na słuchawce co jest bardzo intuicyjne i szybkie. Nauszniki ze skóry nie powodują dyskomfortu z noszenia ich dłuższy czas a i skóra się nie poci. Mikrofon też działa bardzo dobrze. do 400zł nic lepszego nie znajdziesz.