Skocz do zawartości
pawelekmal

Najmniejsza obudowa ATX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chcę kupić jak najmniejszą obudowę ATX. Od roku komputer jest złożony na pająka i w końcu chciałbym wsadzić do obudowy.

Szukam nowej obudowy (klasycznej, bez bajerów), która zajmie jak najmniej miejsca na podłodze (jak coś to wyższa niż szersza/głębsza). Musi pomieścić płytę MSI Tomahawk B450 MAX z grafiką gtx 2060 (nie wystaje poza mobo) + 2 SSD, ale mogę je upchać jakoś luzem. Może być bez miejsca na dvdrom.

Najmniejsza jaką znalazłem to Silentium Armis AR1. Czy znacie coś jeszcze mniejszego, co pomieści moje podzespoły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIOTORO CR1080 Ciężko dostać w Polsce

Cooler Master HAF XB EVO (Zależy co masz namyśli przez "Najmniejsza". Jeśli wysokosć, to ta.)

Cooler Master MCW-L3B3-KANN (Wygląda dosyć ciekawie, jednak wydaje mi się, że może się wszystko gotować w niej tak jak w obudowie wyżej)
 

Sam kiedyś myślałem nad taką obudową. Jednak odpuściłem sobie i wziąłem "Cooler Master MasterBox Q300l"

Plus płyta główna mini itx (Żałuje, że nie wziąłem microATX, ale w okazyjnej cenie miałem do kupna mini z390 od MSI ? )

Edytowane przez blackops73
Dopiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...