Skocz do zawartości
blackops73

i5 9600KF 4.8ghz Różne napięcia.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry/Dobry wieczór. Mam pewien problem z moim procesorem. W poprzednim temacie pisałem o i5 9600k. Jednak ze względu na to, że to był używany procesor i strasznie "Mizerny" Potencjał OC był lekko mówiąc, to go sprzedałem i zakupiłem I5 9600KF.

Pozwolę sobie przejść do rzeczy teraz. Otóż chodzi o to,  że ustawiłem w biosie napięcie na 1.210V przy taktowaniu 4.8Ghz na wszystkich rdzeniach i po uruchomieniu systemu w cpuz jego napięcie wynosi 1.208V. Lecz gdy w occt rozpocznę test, to jego napięcie spada do 1.92V Po 30 min wciąż zachowywał się stabilnie, a temperatury nie przekraczały 65 stopni.

Myślę, że mógłbym je jeszcze sporo zbić ponieważ skończyła mi się pasta termo przewodząca i czekam na nową i muszę posiłkować się resztkami "gambrid" czy jakoś tak.

Przy ustawieniu w biosie napięcia na 1.205V komputer normalnie startował i test przebiegał. Jednak jakieś błędy były w trakcie testu i napięcie spadało do 1.84V. Czy to jest normalne zjawisko, że podczas testu obciążeniowego napięcie spada?

pomiar.jpg

Edytowane przez blackops73
Dopisanie "V" wartości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...