Skocz do zawartości
crux

Ile w 3dMark 2001SE (bez overclocking'u)

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie na domyslnym configu mam ok 2100 3dmarków

 

po OC grafy ( GPU : 175@200 , mem : 160@180 ) :arrow: ok. 2300 [ ale w Q]I[ po dwóch partiach w singlu komp się posypał , pamiątki chyba nie wytrzymują temp. ( toshiby , nie wiem jakie ns mają )

 

co dziwne karta z taktowaniem GPU i mem wygląda na zwykłą GF2MX , natomiast ma 128 bitową szyne pamięcii ( GF2MX ma 64-bit ) , karta to Palit deytona

 

CPU nie kręcony ( przy FSB 100@107 juz ma problemy , ale chodzi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam lepszy cyrk z moim GF2mx400, mianowicie na pudełku jest wygląd karty ale bez TV-out , ja mam ,ale nie to mnie boli !!

Na pudełku jest napisane że zegary karty wynoszą 175/166 ale jak dam w systemie restore defaults usawień karty to mam zegary na 200/334 niewiem czy tak miałem wcześniej bo kiedyś nie rajcowało mnie podciąganie kompa!! Niewiem czy ufać pudełku czy nie :roll:

Faktem jest że ostatnio biosa wgrywałem i może on przestawił zegary, sam niewiem co o tym myśleć :roll: !!

Obecnie jade na zegarach cpu210 mem.360! :twisted:

Pamięci karty to Vigour 6ns!!

 

Jak ktosik ma identyko karte jak ja to prosze o jakisik konkrety link ze specyfikacjami oraz na ile siek ta karta kręci!! Z góry thx!

 

Włodi słaby winik spowodowany jest ( widze w opisie) że masz 128ramu troszki mało, sam napisałeś ża masz chyba słabą karte to też może byc przyczyna :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm! Niedowiesz siek jak nie sprawdzisz! Mam lepszy pomysł pożycz od kogoś ram ile tylko ma i pójdz z nim do ciebie i potetujcie wtedy zobaczysz czy jakaś różnica w 3dmarku jest :wink:

Powodzenia

 

Czy mI ktoś wyjasni jak jest z tym pudełkiem!!!

 

 

..pozdro..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na domyslnym configu mam ok 2100 3dmarków 

 

po OC grafy ( GPU : 175@200 , mem : 160@180 )  :arrow: ok. 2300 [ ale w Q]I[ po dwóch partiach w singlu komp się posypał , pamiątki chyba nie wytrzymują  temp. ( toshiby , nie wiem jakie ns mają )

 

co dziwne karta z taktowaniem GPU i mem wygląda na zwykłą GF2MX , natomiast ma 128 bitową szyne pamięcii ( GF2MX ma 64-bit ) , karta to Palit deytona 

 

CPU nie kręcony ( przy FSB 100@107 juz ma problemy , ale chodzi )

bueee kurde to ja na to uwagi nie zwróciłem sprawdziłem w aida32 i wyswietla faktycznie 128BIt a na 2 karcie też MX400 jest 64 bit. u mnie ustawienia w defo to NA STAŁE takie sie ustawiają same czyli taakie mam domyślnie w biosie karty GPU 199mhz a memory 180. jak dam na gpu 202 to artefakty jak 183 na mem to kropki co jest karta faktycznie podkrecana ?? czy ktoś mnie w wała robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na domyslnym configu mam ok 2100 3dmarków 

 

po OC grafy ( GPU : 175@200 , mem : 160@180 )  :arrow: ok. 2300 [ ale w Q]I[ po dwóch partiach w singlu komp się posypał , pamiątki chyba nie wytrzymują  temp. ( toshiby , nie wiem jakie ns mają )

 

co dziwne karta z taktowaniem GPU i mem wygląda na zwykłą GF2MX , natomiast ma 128 bitową szyne pamięcii ( GF2MX ma 64-bit ) , karta to Palit deytona 

 

CPU nie kręcony ( przy FSB 100@107 juz ma problemy , ale chodzi )

bueee kurde to ja na to uwagi nie zwróciłem sprawdziłem w aida32 i wyswietla faktycznie 128BIt a na 2 karcie też MX400 jest 64 bit. u mnie ustawienia w defo to NA STAŁE takie sie ustawiają same czyli taakie mam domyślnie w biosie karty GPU 199mhz a memory 180. jak dam na gpu 202 to artefakty jak 183 na mem to kropki co jest karta faktycznie podkrecana ?? czy ktoś mnie w wała robi.
A mnie kto zrobił w konia w takim razie:

Na pudełku 175/166, a w systemie 200/334??? :roll:

Wizjonerek luknij na mojego wcześniejszego posta i poradz cosik jeśli jesteś w stanie?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...