Skocz do zawartości
blackops73

Problem z temperaturą

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim. Mam problem z Temperaturą GPU AMD RX 580. Chodzi o to, że gdy uruchamiam normalnie komputer, HW Monitor pokazuje, że karta ma temperature 50-52 Stopnie. To się trzyma cały czas. Jednak gdy uruchomię msi afterburner, to temperatura spada do 28-30 zegary mam domyślne natomiast program AMD sterownik amd coś chyba majstrował. Myślicie, że sterownik amd wymusza zbyt wysokie ustawienia przez co temperatura jest tak wysoka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz kartę z trybem półpasywnym i do jakiejś temperatury wcale nie załącza wiatraków. Sprawdź czy w MSI Afterburner nie masz inaczej ustawionych wentylatorów bo nawet na niskich obrotach mogą zbić temperaturę a można ich pracy nie usłyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobię reinstall sterowników. Ale zauważyłem coś dziwnego. W momencie gdy uruchamiam sterowniki amd, a później MSI afterburner,. To temperatura trzyma się ok 50-55. Natomiast MSI afterburner, że napięcie bardzo wysoko skacze co 2-3 sekundy z 0.8 do 1.135mV. Dziś zrobię reinstall i zobaczę czy coś pomoglo. 

Problem rozwiązało przeinstalowanie  windowsa. Efektem wysokich temperatur najprawdopodobniej były sterowniki które bardzo wysoko napięcie podbijały. Można zamknąć

Edytowane przez blackops73
Rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...