Skocz do zawartości
Mordimer

Warto czekać na Alder Lake?

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę na Z97 już od samego początku i tak się zastanawiam czy warto jeszcze poczekać czy już zacząć kompletować sobie nowy sprzęt- głównie gry . Grafikę mam 2070S , ona zostaje ale resztę podzespołów muszę kupić. Tylko co? 

Kiedy spodziewana jest premiera nowych procków od Intela ? Czy warto poczekać czy składać coś na LGA1200  a moze AMD? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Zen3 premierę mają 08.10 ale "papierową", chociaż.....Nowe Intele mają pojawić się w 2021 roku xD Dokładniej, to nikt nie wie, pewnie nawet sam Intel..Intel sam pogubił się w tym wszystkim. Czekać możesz, tylko na co?? Nowe Ryzeny 3 będą kompatybilne z obecnymi płytami a Intele 11 generacji xD także będą obsługiwały socked 1200....Także jak kupisz teraz, to w przyszłości będziesz mógł wymienic, bez zmiany płyty na nowe procki czy AMD czy Intela...Proste....A na jaką firme się zdecydujesz to już Twoje "zmartwienie" ?, bo sam musisz określić, do czego potrzebujesz kompa..

Ja to widze, prosto i bez okręcania

1.Tylko gry Intel

2.Gry+inne zastosowania czyli jakieś obróbki, grafika itd... to AMD

Do moich potrzeb bardziej pasował Intel ale dla mojego syna AMD, także ja pomykam na Intelu I9 10850k a mój syn na AMD 3900x?

Ps:

Zapewniam, że żadnych "konfliktów" w domu nie ma a czasami pogramy w te same gry i wszystko śmiga czy na jednym czy na drugim CPU

Edytowane przez Drizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...