Skocz do zawartości
blackops73

Jaką ciężką myszkę kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Mam dosyć specyficzny problem, chodzę już sobie po sklepach od X czasu i nie mogę znaleźć myszki która sprosta moim wymaganiom (Ciężka i przystosowana do claw gripu). Mianowicie szukam następcy dla mojej myszki logitech g502. Myszka ma już swoje lata, jak również jej waga przestała mi odpowiadać. Cytując pewną recenzje :

"Logitech G502 waży ok. 126g bez kabla oraz 133g z częścią kabla, który porusza się podczas normalnego używania myszki. Za pomocą ciężarków możemy zwiększyć wagę o dodatkowe 18g (5 x 3.6g). Mysz posiada dosyć gruby, elastyczny i ciężki kabel"

Rozglądałem się po media markt, media expert, x Kom i nic nie znalazłem co mieliby na miejscu spełniające moje wymagania. W związku z powyższym zwracam się do was o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał22

Wyobrazam sobie goscia, ktory chodzi po sklepach i testuje myszki pod katem perfekcyjnej wagi. Raczej moze byc ciezko sprostac twoim wymaganiom i Ci cos doradzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Michał22 napisał:

Wyobrazam sobie goscia, ktory chodzi po sklepach i testuje myszki pod katem perfekcyjnej wagi. Raczej moze byc ciezko sprostac twoim wymaganiom i Ci cos doradzic.

Hmm... A jaki problem jest w tym, że idąc sobie na przykład do galerii, z myślą aby coś kupić, wchodzę przy okazji do sklepu elektronicznego w celu znalezienia myszki? Powiem ci, że ilość czasu jaką muszę "Poświęcić" na to "testowanie pod kątem perfekcyjnej wagi" Na każdą myszkę poświęcam dosłownie sekundę. Czyli wejście do takiego sklepu nie trwa nawet 5min, a nie mam zamiaru kupować czegoś co mi nie będzie odpowiadać. Moja myszka ma już ponad 4 lata i już pora na jej wymianę, ze względu na wadliwy scroll chociażby i powoli odpadający plastik na krawędzi kciuka, ale to z winy mojego użytkowania. Sposób w jaki napisałeś swój post wskazuje jakbyś był takim typowym wzrokowcem "widzę, biorę". Później jakieś grymasy i niezadowolenie. Dlatego prosiłbym o jakieś propozycję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał22

@blackops73 Oj zartuje kolego ? Po prostu rozbawilo mnie, gdy oczami wyobrazni zobaczylem scene, gdzie stoisz w markecie, a wokol Ciebie biega obsluga sklepu proponujac Ci kolejne myszki mowiac ,,Ta Panie blackops73 powinna byc idealna!". A Ty na to bezpodstawnie insynuujesz z tym wzrokowcem - nic o mnie nie mozesz wiedziec.

Nie interesuje sie myszkami, wiec nie czuje sie kompetentny, by Ci cokolwiek proponowac, ale zaczalbym od rankingow myszek i recenzji. Pozwoli Ci to wybrac po prostu pare technicznie najlepszych myszek, a pozniej padnie na ta, ktora Ci najbardziej przypasuje. Bedziesz mial dobre i wygodne. Sam mam bezprzewodowego Logitecha Prodigy G-jakis chyba wysoki numer. Myszka za 5 stowek sprzed paru lat i najlepsza jaka mialem. Sa odwazniki, ale jest to raczej mycha lekka i niska. Mozna z niej korzystac w opcji z kablem, bo tak sie ja laduje.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej kupić taką, która leży dobrze w dłoni, ma odpowiedni czujnik i ilość przycisków, a potem ją po prostu dociążyć? W myszy jest sporo miejsca, gdzie można wsadzić np. kawałek wędkarskiego ciężarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Benef napisał:

A nie prościej kupić taką, która leży dobrze w dłoni, ma odpowiedni czujnik i ilość przycisków, a potem ją po prostu dociążyć? W myszy jest sporo miejsca, gdzie można wsadzić np. kawałek wędkarskiego ciężarka.

Nawet nie pomyślałem o tym. Niestety jestem z "facetów" którzy rybę widzieli tylko w akwarium :D. Pomyśle nad tym

 

6 godzin temu, reyden napisał:

Coś nowego - bot który ma chłopaka .

A co do do tematu - jaki masz budżet na mysz , to ma być coś prostego czy z wodotryskami etc. ?

Nie zależy mi zbytnio nad wodotryskami. Bardziej stawiam na komfort. G502 mi kształtem pasuje, ale jestem otwarty na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...