Skocz do zawartości
Bachi

Wymiana starej karty graficznej 300-400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprawa wygląda tak, że potrzebuje kupić do swojego starego sprzętu kartę graficzną niestety po paru latach moja R9 270X 4GB postanowiła sprawić mi psikusa. Co do mojego sprzętu to jest on następujący:
- Intel i5-4460 3,2GHz
- 8GB RAM
- GIGABYTE B85M-D3H
- zasilacz Thermaltake Smart SE 530W
Budżet to tak między 300-400 zł ale wolałbym raczej w tej niższej cenie. Jeżeli macie jakieś okazje z używkami warte uwagi z miłą chęcią obczaje każdą ofertę :D
Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć niewielka kwota. Jednak sądząc po Twoim sprzęcie nie wymagasz od komputera "ekstremalnych osiągów". Osobiście od siebie poleciłbym rozglądać się za kartami pokroju GTX 970,  (RX 560, czasami możesz znaleźć RX 570), perełką będzie karta którą koledze kupiłem niedawno GTX 1060 6gb za 480, po wymianie pasty śmiga aż miło. Nie chcę wstawiać linków do czyichś ogłoszeń ponieważ nie chcę odpowiadać w jakimś stopniu za jakiegoś sprzedającego. Nie mniej jednak chcę nakierować za czym możesz się rozglądać

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, blackops73 napisał:

Dosyć niewielka kwota. Jednak sądząc po Twoim sprzęcie nie wymagasz od komputera "ekstremalnych osiągów". Osobiście od siebie poleciłbym rozglądać się za kartami pokroju GTX 970,  (RX 560, czasami możesz znaleźć RX 570), perełką będzie karta którą koledze kupiłem niedawno GTX 1060 6gb za 480, po wymianie pasty śmiga aż miło. Nie chcę wstawiać linków do czyichś ogłoszeń ponieważ nie chcę odpowiadać w jakimś stopniu za jakiegoś sprzedającego. Nie mniej jednak chcę nakierować za czym możesz się rozglądać

Właśnie o to mi chodzi, przy takim sprzęcie nowe tytuły odpadają, ale jednak w jakiegoś cska, lige, saints rowa, fajnie by było jeszcze pograć ? Bo do uzbierania na nowego kompa to długa droga, dzięki za polecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym można się pokusić o Evgę 1060 6GB:

https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-evga-geforce-gtx-1060-6gb-gddr5-06g-p4-6163-kr-CID99-IDHRthQ.html#5e850ca1c1

Zadzwoń do sprzedającego i sprawdź ofertę.

U mnie 1060 6GB sprawuje się wyśmienicie, do 1080p jest w sam raz.

1060 6GB to bardzo udane karty z jak na tamte czasy pojemną pamięcią Vram.

Nawet obecnie 6GB Vram jest zadawalające.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-rx-580-8gb-CID99-IDHTnzl.html#e24c4d076c znalazłem taką ofertę, myślicie, że jest to też dobra karta do tego sprzętu? Bo niestety do tej 1060 aktualnie brak kontaktu, a cena reszty 1060 trochę przekracza budżet. 

No i już nieaktualne ?

Edytowane przez Bachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...