Skocz do zawartości
Asphi

[9000zł] Przenośna stacjonarka z 3080 i ryzenem 3950

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
potrzebuję złożyć mega wydajny sprzęt do obróbki grafiki i zaawansowanych programów obliczeniowych. Chciałbym, aby w zestawie znalazł się:

1. RTX 3080 (bardzo mi na nim zależy ze względu na obliczenia)
2. Ryzen 3950 (ze względu na obliczenia)

3. Minimum 32gb ram

Chciałbym, aby obudowa była w łatwa w transporcie - odpinam ją, wsadzam do samochodu i jadę do kolejnego punktu. Jest to bardzo istotne, bo będę kursował między 3 punktami. Zależy mi też na tym, by był w miarę chłodny. Rzeczy w stylu głośność czy brzydota kompletnie mi nie przeszkadza. Czy da się taki zestaw stworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 18:22, rajtrasink napisał:

Twój zestaw do mnie przemawia, ale płyta główna jest dla mnie dyskwalifikacją ze względu na chipset - Xksy są bardziej przyszłościowe biorąc pod uwagę fakt ostatnie zapowiedzi procków

Obudowa też do mnie nie przemawia; w czym ona niby jest przenośna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Asphi napisał:

Obudowa też do mnie nie przemawia; w czym ona niby jest przenośna?

po porostu co to za różnica czy targasz coś tej wielkości czy troszkę mniejsze, zbytnie zejście z wymiarami ogranicza funkcjonalność

przecież będziesz go przenosił w torbie albo "szelki" mu założysz [pomyślałbym może  nad jakąś walizką na kółkach ]

co do płyty to jest na nowym chipsecie więc mało czym różni się od tych z X [no i akurat nic ciekawego nie znalazłem microATX z x570]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...