Skocz do zawartości
lancer2000

Zestaw za 8200zł INTEL z września - modyfikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zakupić nowy zestaw komputerowy. Interesuje mnie zestaw za 8200 z wrześniowego zestawu PurePC.
- Intel Core i7-10700K
- MSI MAG Z490 Tomahawk
- Nvidia 3080 10GB
- G.Skill Ripjaws V
- Kingston A2000 1TB - 489zł
- Corsair TX750M 750W

Pytania:
1. Czy warto dopłacić do szybszego dysku  SSD ADATA XPG SX8200 PRO 1 TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe - 579zł (lub innego szybszego)
2. Czy zasilacz da radę do tego zestawu
3. Jakie chłodzenie dobralibyście do tego? W proponowanym zestawie jest chłodzenie wodne. Nie miałem nigdy takiego chłodzenia, mam obawy że dużo miejsca zajmie w obudowie oraz obawiam się wycieków.
Zastanawiam się nad Thermalright Macho B
4. Obudowa, znalazłem takie:
- Fractal Design Define C - 359zł
- Fractal Design Define R5 - 499zł

Nie wiem czy warto dopłacać do R5.Mam też obawy czy nie będzie za ciasno dla grafiki

Dzięki za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Jak do gier czy drobnych prac, nie warto

2.Zasilacz ogarnie

3.Chłodzenie najlepiej wodne do tego procka, sam wybierz które Ci pasuje, lub bierz z polecanych w zestawach

5. Obudowy podobnie, popatrz co będziesz kupował i pod to dobierz....Obie są ok....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...