Jump to content
mariff

Karta graficzna Gainward RTX 2070 SUPER Pheonix V1

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad kupnem karty Gainward RTX 2070 SUPER PHOENIX V1 jednak nie ma o niej za dużo opinii w internecie, aktualnie jest dostępna w bardzo przystępnej cenie. Stąd pytanie, warto ją zakupić czy może dopłacić około 250 zł do MSI RTX2070 SUPER GAMING X, wolałbym te pieniądze wydać na upgrade pozostałych komponentów. Czy wydajność,kultura pracy,temperatury itp. są na podobnym poziomie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mariff Bardzo ci się spieszy z tym kupnem? Teraz jest średni czas na taki upgrade. O ile dużo grasz I akurat spaliła ci się karta itd. to rozumiem ale jeśli możesz poczekać to wstrzymaj się. O ile dobrze pamiętam 3070 ma premiere w drugiej połowie października, więc w listopadzie może będzie już dostępna w sklepach. karta o osiągach 2080 Ti a kosztuje tyle co 2070 Super. Ewentualnie czekać na używki 2070 Super, które będą chodzić w dobrych cenach, a nie będą w ogóle zużyte, bo ludzie będą je głównie sprzedawali z racji przesiadania się na lepsze karty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytałem u konkurencji (tej co właśnie leży bo serwer padł) że piszczą - użytkownik się skarżył, w odpowiedzi było że Gainwardy tak mają. U mnie siedzi Palit GeForce RTX 2070 SUPER JetStream i żadnego piszczenia przez rok nie było. Ale sam bym teraz w żadnym wypadku nie kupował - cena sugerowana 3070 jest niższa niż obecna 2070 Super.

Edited by Wedrowiec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.