Skocz do zawartości
Bagin100

RTX 3080 Morele - WYSYŁKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś kupował kartę MSI GeForce RTX 3080 Gaming X Trio z sklepu morele.net i już do niego dotarła? Gdyby ktoś odebrał kartę bardzo proszę o napisanie w tym temacie który był mniej - więcej w kolejce. Bo mnie prawdopodobnie przesunęli w kolejce z 100 na 160 ?

Edytowane przez Bagin100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem 8 w kolejce i niestety też jeszcze nie otrzymałem karty. Prawdopodobnie wysyłka będzie na początku października.

* Właśnie otrzymałem wiadomość o wysyłce karty. Czyli na początku przyszłego tygodnia prawdopodobnie już ją otrzymam. :)

Edytowane przez warold15
Pojawił się konkretny termin.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, warold15 napisał:

Jestem 8 w kolejce i niestety też jeszcze nie otrzymałem karty. Prawdopodobnie wysyłka będzie na początku października.

* Właśnie otrzymałem wiadomość o wysyłce karty. Czyli na początku przyszłego tygodnia prawdopodobnie już ją otrzymam. ?

a jaka miales zamowiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 17 złożyłem zamówienie na:

MSI GeForce RTX 3080 Gaming X Trio

i9-10900K

G.Skill Trident Z RGB 32 GB 4000MHz CL19

MSI MEG Z490 ACE

Corsair HX1000i 1000W

 

Napisałem do obsługi klienta żeby wysłali zamówienie bez karty graficznej jeżeli moje miejsce w kolejce po 3080 się nie zmieni. Zrobili tak, że zamówienie stare które składałem 17 wysłali a dla karty graficznej zrobili nowe dnia 22.09 godzina 15:38 jak zamówień na rtx 3080 było około 160... 17 byłem około 100. Obsługa klienta odpisała mi "miejsce w kolejce nie powinno ulec zmianie.
Prosimy oczekiwać na wiadomości w sprawie realizacji tego zamówienia." ale jakoś mam do tych zapewnień złe myśli... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 01:23, Golinski napisał:

a jaka miales zamowiona

Gaming X Trio. Właśnie otrzymałem informacje o tym, że karta czeka już na mnie w paczkomacie. Po pracy idę odebrać. Myślę, że teraz wysyłka powinna już ruszyć na całego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... ja dzisiaj dostałem e-mail "Otrzymaliśmy informację od operatora płatności online, że płatność dla zamówienia została przerwana. Możesz w każdej chwili ponowić płatność na stronie zamówienia lub liście zamówień." Najlepsze jest to, że chodzi o zamówienie to bez karty graficznej... które już otrzymałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po testach karty, wyników nie będę podawać bo jest tego dużo w necie. Chciałem jedynie napisać, że karta jest stabilna. Przekraczałem 2060 MHz na rdzeniu i nic się nie działo. Wczoraj otrzymałem również kod na Watch Dogs Legion oraz roczną subskrypcje GeForce NOW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...