Skocz do zawartości
Mariusz07

uaktualnienie Windows 7 po przeinstalowaniu systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Zostałem zmuszony zainstalować Win 7 Home Prem z SP1 32-bit , z powodu padnięcia dysku i nie mogę pobrać aktualizacji, bo oczywiście Update już nie działa. Szukałem pełnej paczki aktualizacji ale guzik znalazłem, bo niestety nie jestem "lotny" w temacie i każdą podpowiedź uznam za wygraną na loterii. Pozdrawiam i z góry dziękuję.  Maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...sprawdziłem i wyskoczyło mi: "Twój system został już zaktualizowany przy użyciu najnowszych poprawek" i mógłbym na tym poprzestać ale nie mogę ściągnąć NODA, który był na starym dysku a teraz mi krzyczy, że mam za stary system, no i to dla mnie totalna porażka. Ratuj proszę laika, bo będę zmuszony kupić 10-tkę a wolnych środków chwilowo brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mariusz07 napisał:

bo będę zmuszony kupić 10-tkę a wolnych środków chwilowo brak.

Nie będziesz musiał nadal można zaktualizować W7 do W10 na kluczu W7.

Najlepszą metodą jest pobranie oficjalnego programu i aktualizacja, sam program prowadzi za rękę ale na wszelki wypadek tu jest poradnik https://www.download.net.pl/pobierz-obraz-iso-windows-10-oficjalna-stabilna-wersja/n/7076/

https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209

Jak nie masz klucza W7 pod ręką to tym programem go odczytasz, tylko wyłącz najpierw antywirusa i włącz z administratorem

https://www.dobreprogramy.pl/ProduKey,Program,Windows,77190.html

Tylko przed tym wszystkim zabezpiecz dane a jak masz 2 dyski przykładowo to zrzucić na jeden ten niesystemowy i przez aktualizacją go na wszelki wypadek odłączyć

Edytowane przez _LynX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _LynX_ napisał:

Tylko pamiętaj żeby klucz z W7 zadziała w W10 najpierw trzeba zaktualizować W7/8 do W10 i potem można już na starym kluczu operować albo nowym wygenerowanym dla W10

Nieprawda, tylko wersja premierowa tego wymagała. Każda kolejna przyjmowała bezpośrednio klucz od 7/8/8.1.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chemik4 napisał:

Nieprawda, tylko wersja premierowa tego wymagała. Każda kolejna przyjmowała bezpośrednio klucz od 7/8/8.1.

Jesteś tego pewien na 100% bo w sierpniu musiałem przeskoczyć z W7 i klucza nie przyjmowało, dopiero jak postawiłem virualke z W7 i zrobiłem upgrade do W10 to klucz zaskoczył w właściwym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...