Skocz do zawartości
Nerevar

Trident A - problem z bootowaniem / ładowaniem sterów grafy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

nabyłem Tridenta A z i5 9th gen i 2060 Super, dokładnie takiego --> https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/komputery-pc/komputery-stacjonarne/komputer-msi-trident-a-9sc-628pl-i5-9400f-8gb-512ssd-rtx2060super-8-w10

Niestety na dzień dobry są problemy, podłączony jest do HDTV Sony W805C. Na domyślnie wgranym Windowsie 70% bootowań kończy się blackscreenem, obudowa świeci, wentylatory kręcą ale obrazu nie ma, odcina jedynie zasilanie od klawiatury USB (2 testowałem) tak póki się go nie wyłączy przyciskiem. Udało mi się zainstalować nowe stery od grafiki, naprawiło blackscreeny ale zamiast nich w 70% przypadków wchodzi do Windowsa bez ładowania sterownika grafiki (w menadżerze urządzeń jest wykrzyknik), dodatkowo czasem po tym się sam zresetuje. Jak już się przypadkiem załaduje to działa normalnie, Furmark nie wywala, gry działają. Zrobiłem Windowsa 10 na dysku USB to niestety ten sam problem, większość bootowań bez ładowania sterów grafiki.

No i teraz pytanko, to jakiś znany komuś problem softowy i da się to magicznym "trikiem" rozwiązać czy coś w środku walnięte i odesłać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...