Skocz do zawartości
Domdom82

Zdarza się że połowa ekranu ma kolor biały

Rekomendowane odpowiedzi

U dołu coś czarnego wygląda jak artefakt. Zdarza się tak jak włączę komputer i chodzi jakiś czas na luzie. To zostaje przy wyłączaniu więc to nie soft. Jest tak od kiedy zmieniłem kabel HDMI na display port by mieć   HDMI by mieć gsynch compable (na tym monitorze gsynch compable na geforce 2070 super  działa dobrze) co dziwniejsze na mojej karcie graficznej jedno z  gniazd display port nie działa ale tu chyba problemem jest ekran bo jak go wyłączam i włączam to się naprawia.. Wczoraj to zauważyłem sprawdzając bez wyłączenia komputera. Ekran mam stosunkowo nowy. Samsung SyncMaster C24FG70. jak dotąd działał świetnie czy możliwe jest uszkodzenie gniazda display port choć wydaje mi się że styka nie wiem nie mam zamiennika na gwarancję a wcześniej musiałbym przed oddaniem sprawdzić. Ten komputer PC od zawsze był składakiem.  Później zmieniłem kabel display port na inny w nadziei iż to kabel niestety okazało się że to nie kabel

Oto moja specyfikacja

Procesor QuadCore Intel Core i7-4770, 3400 MHz

Płyta główna ZX 97 gaming 7

karta graficzna Nvidia RTX 2070 super

karta dźwiękowa soundblaster Z

dyski

Dysk nr 1 - WDC WD20EZRX-00D8PB0 (1863 GB) 

Dysk nr 2 - HGST HDN724030ALE640 (2794 GB)

Dysk nr 3 - ST1000DM003-1CH162 (931 GB)

Dysk nr 4 - TOSHIBA-RC500 (465 GB) dysk SSD

Dysk nr 5 - Seagate Backup+ Hub BK (3726 GB) zewnętrzny ani USB

Zasilacz nie pamiętam ale markowy 650W kosztował 450 zł ponad 80% wydajność oraz certyfikat pracy powyżej 100 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...