Skocz do zawartości
Sharimsejn

Klawiatura mechaniczna za ~500-550zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam mechanika mniej więcej w kwocie 500-550 zł. Rozważę dopłatę do 600 zł tylko jeśli będzie to warte.
Nie chcę klawy z przyciskami makr ale obowiązkowy jest num panel + funkcyjne, czyli F1 itp. Czyli w sumie jak standardowa klawiatura tylko mechanik z podświetleniem. Zależy mi również by switche nie należały do najgłośniejszych i żeby nie wciskało się ich z jakimś bardzo odczuwalnym oporem. Wstępnie przymierzam się do tego MSI poniżej.

https://www.morele.net/klawiatura-msi-vigor-gk50-low-profile-5940695/

Interesują mnie raczej tylko klawiatury z polskich sklepów internetowych. Rozważę zakup z jakiegoś POPULARNEGO niemieckiego sklepu lub Amazona jeśli proponowana klawiatura będzie dosyć interesująca. Np. Cougar Attack X3 na switchach silver speed. Nie interesują mnie żadne customy itp. ani klawiatury Razera. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie można już naprawdę pokusić się o fajną klawiaturę. Ten Corsair wygląda ciekawie. Przełączniki Red to  najbardziej uniwersalne przełączniki. Dobrze spisują się w grach jak i pisaniu. Klawiatura ma przyciski multimedialne, które są osobnymi klawiszami i nie wymagają użycia kombinacji. Podkładka pod nadgarstki to duży plus, dłuższe sesje stają się dużo przyjemniejsze. Sama apka Icue jest bardzo rozbudowana i oferuje dużo możliwości
https://www.x-kom.pl/p/407723-klawiatura-przewodowa-corsair-k68-cherry-mx-red-rgb.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Saper11 napisał:

W tej cenie można już naprawdę pokusić się o fajną klawiaturę. Ten Corsair wygląda ciekawie. Przełączniki Red to  najbardziej uniwersalne przełączniki. Dobrze spisują się w grach jak i pisaniu. Klawiatura ma przyciski multimedialne, które są osobnymi klawiszami i nie wymagają użycia kombinacji. Podkładka pod nadgarstki to duży plus, dłuższe sesje stają się dużo przyjemniejsze. Sama apka Icue jest bardzo rozbudowana i oferuje dużo możliwości
https://www.x-kom.pl/p/407723-klawiatura-przewodowa-corsair-k68-cherry-mx-red-rgb.html

Miałem Scimitara od nich i byłem bardzo zadowolony. Razem z softem zjadała taką Nagę. Fajna propozycja, na pewno rozważę. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...