Skocz do zawartości
FareonX

Problem z XFX Radeon 580

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem tę kartę w kwietniu tego roku, jako nową poprzez alledrogo, wcześniej nie bardzo miałem czas ale czasem pograłem w jakieś gry teraz trochę więcej czasu więc pograłem w kilka nowych tytułów z tego roku i praktycznie każda z gier po jakimś czasie od 5 min do 30 min wylatuje z błędem "nastąpiło awaryjne wyłączenie gry".

GhWpb9RpT22sMno6i0lHaQ.jpeg

Robiłem wszystko co mi przyszło do głowy czyli, reinstalacja sterowników z trybu awaryjnego programem DDU, pobrałem najnowsze sterowniki do płyty i procka, aktualizacja biosu i takie tam aż po instalkę czystej windy 10 i cały czas jest ten błąd. Przeskanowałem farbarem i widnieje tam błąd:

Cytat

Error: (10/07/2020 06:10:21 PM) (Source: Application Error) (EventID: 1000) (User: )
Description: Nazwa aplikacji powodującej błąd: Radeonsoftware.exe, wersja: 10.1.2.1808, sygnatura czasowa: 0x5f6b0295
Nazwa modułu powodującego błąd: ntdll.dll, wersja: 10.0.19041.488, sygnatura czasowa: 0x70e69bad
Kod wyjątku: 0xc0000374
Przesunięcie błędu: 0x00000000000fed79
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x2d4c
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d69cbc917b9ea1
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files\AMD\CNext\CNext\Radeonsoftware.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\WINDOWS\SYSTEM32\ntdll.dll
Identyfikator raportu: f79288d2-54a6-4a2b-bc8c-d8bf070919cd
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd:

Myślę że to on jest odpowiedzialny za te awaryjne wyłączenia ale tak serio nie mam pomysłu jak to rozwiązać i skąd to się bierze, jedynie co mi przychodzi do głowy to mechaniczne uszkodzenie karty i żeby odsyłać na gwarancję ale karta przechodzi testy 3dMarkiem i OCCT nie wyrzuca żadnych błędów. Podczas grania temperatura i wszystko jest ok, wszystko działa prawidłowo do momentu błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej moja płyta jest uboga w takie funkcje, w opcjach zasilania mam tylko to, bios aktualny.

kFNA19lsRHiVG2aDKDpb5Q.jpeg

w regulacji cpu mam jeszcze to

Oii02KrjSuCQR4Hh1kB55A.jpeg

Ogólnie zresetowałem bios do ustawień fabrycznych na takich sprawdzałem.

bfANS9HTSoKEOE_YaBwtDw.jpeg

Jest jakaś funkcja EZ ale nie mam do niej dostępu w żaden sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...