Skocz do zawartości
Mariusza

Jaki smartfon polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko stare modele będące już na końcu swojej ścieżki z aktualizacjami i na progu zapomnienia. Żaden nie otrzyma nawet Androida 11. Nie ma złych i dobrych wyborów obecnie w telefonach. Wybierasz zestaw interesujących Cię funkcji i pod to bierzesz telefon. Jak porównasz ceny / do parametów sprzętowych / wsparcia oprogramowania to wyjdzie że dosłownie każdy telefon od 2017 roku jest taki sam. Trzeba wybrać konkretny zlepek funkcji które cenisz najbardziej i nie ma czegoś takiego jak "najlepszy" telefon. Jak nie zależy Ci na aktualizacjach oprogramowania to też myślę że z wymienionych p20 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dobrze jest poszukać czegoś z promocji. Na przykład Mi 10 Lite co prawda kosztuje normalnie ok 17 tyś zł, ale teraz w xkomie mają w promocji na urodziny za 1299, a jest to już widoczna różnica w porównaniu do P20. Więcej RAM, lepszy procesor, pojemniejsza bateria i lepszy aparat. Oczywiście też zależy jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup, ale myślę, że jeśli taki wchodzi w grę to warto

https://www.x-kom.pl/p/575786-smartfon-telefon-xiaomi-mi-10-lite-5g-6-64gb-cosmic-grey.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...