Skocz do zawartości
gienekadamski

Komputer dla studenta

Rekomendowane odpowiedzi

Radziłem się was kilka dni temu odnośnie mojego komputera. Okazaliście się bardzo pomocną społecznością, dlatego mam dla Was kolejne pytaniam Mój brat, który jest studentem rozgląda się za komputerem. Dotychczas posiadał laptopa, dlatego musi kupić wszystkie komponenty. Będzie go wykorzystał do grania w full HD i 60 klatkach. Budżet jest mocno ograniczony dlatego musi iść na pewien kompromis. Złożyliśmy następujący zestaw: i3 10100F, b460 (nie wiemy jaka, najlepiej jakby obsługiwała ARGB lub chociaż RGB), 16 GB Ramu, 1660 Super, zasilacz 550-600 W, obudowa i chłodzenie procesora z RGB lub ARGB, dysk M2 500 GB, Jako że moja wiedza w tym aspekcie nie jest najlepsza, miałbym do was kilka pytań. Czy warto czekać na dostępność i3 10100F czy lepiej kupić Ryzena 3100? Czy 1660 Super pozwoli komfortowo pograć w nowe tytuły pokroju AC Wahalla, Cyberpunk 2077 czy chociażby Dirt 5? Nie myślę tu o ultra detalach, może być low, byle tylko było 60 FPS. Jaką płytę główną wybrać? Warunek konieczny to wejście RGB lub ARGB. Czy zasilacz 550 watów wystarczy? Komputer nie będzie modernizowany, gdy będzie go stać na lepszy poprostu go sprzeda i kupi nowy. Jaką obudowę wybrać? Bratu podoba się Krux Leda, może być czy lepiej szukać coś lepszego? Jakiego producenta dysk wybrać? Jakie Ramy z podświetleniem? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i poświęcony czas. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...