Skocz do zawartości
Ziela

Zakup nowego komputera - 6000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem nowego komputera za 6000 zł przeważnie do gier.

Tak wygląda mój zestaw:

J5tp5tt.jpg

 

Wybrałbym inny dysk - kingstona a2000, aczkolwiek nie ma go w tym sklepie. Poza tym chcę kupić RTX'a 3070 i tak wiem, że mała dostępność itp. ale chcę zaryzykować. Dlatego też właśnie mam w zestawie procesor z integrą. Zastanawiam się jeszcze nad tymi nowymi procesorami od AMD, ale niezbyt się interesowałem w tej kwestii, dlatego też wychodzę do was z zapytaniem. Czy myślicie, że warto poczekać do tego 5 listopada i kupić któryś z tych? Jeżeli tak to który i jak wtedy miałbym wygląd mój zestaw? Jeżeli nie warto czekać to w takim razie czy mój zestaw jest dobry w tej cenie? Czy wszystko się zgadza? Coś dodać, zmienić?

 

PS: Zapomniałem dodać, że posiadam już swój zasilacz o mocy 750W oraz dwa dyski. Jeden SSD 2,5', ale o małej pojemności oraz drugi HDD 500GB.

Edytowane przez Ziela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj!

Odnośnie nowych procesorów od AMD mogę rzucić kilka słów - wg wszelkich doniesień wychodzi na to, że faktycznie poprawiono w nich wiele kwestii, chociaż oczywiście nie ma jeszcze wyników testów ze stron różnych redakcji. Mimo wszystko został jeszcze tydzień, a to nie powinno robić Ci większej różnicy. Jeżeli wydajność/dostępność będzie średnia, to zawsze możesz zdecydować się na wcześniej upatrzony sprzęt. Możliwe też jest, że dojdzie do jakiejś walki cenowej, a to kolejny plu po stronie konsumenta. 

Sam już tak czekam od końca czerwca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...